EOLO MOTOR VAPOR LP03

  • EOLO MOTOR VAPOR LP03 - Profesjonalny System Czyszczenia Parą
  • EOLO MOTOR VAPOR LP03
Producer: EOLO
Product code: LP03
4 800,00 zł
/ szt.

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home.
You can return the product without providing a reason within 14 days.
Show details
14 days for a return
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

This product is available in our stores

You can buy this product without placing an online order at one of our stores in your area. Check where the product is in stock.
Check availability

Charakterystyka przedmiotu

Stan:
Nowy: Fabrycznie nowy, nieużywany, nieotwierany i nieuszkodzony przedmiot w oryginalnym opakowaniu (gdy opakowanie jest stosowane). Opakowanie powinno być identyczne, jak to stosowane w sklepach detalicznych, o ile producent nie zastosował innych opakowań, takich jak pudełka bez nadruku lub plastikowe torebki. Aby sprawdzić szczegóły, zobacz opis podany przez sprzedającego.
Brand: EOLO Home & Professional
Item Weight: 18 Kg. Model: LP03
Product Dimensions: 36 x 38 x 65 cm    
Power / Wattage: 1800 watts Base: with wheels
Country/Region of Manufacture: Italy    
       

 

 

EOLO MOTOR VAPOR LP03

Profesjonalny System Czyszczenia Parą w 100% Produkowany we Włoszech
Z trybem pracy odkurzacza, możliwością odkurzania płynów i cząstek stałych, z akcesoriami n° 19 dołączonymi do produktu
230 Volt, w razie potrzeby 120 Volt
[Klasa energetyczna A++]

 

 

 

 

 

EOLO MOTOR VAPOR LP03

Profesjonalny system czyszczenia parą w 100% PRODUKOWANY WE WŁOSZECH, z funkcją odkurzacza, możliwością odkurzania płynów i cząstek stałych.

Urządzenie wyposażone jest w profesjonalny generator pary, który umożliwia jednoczesne produkowanie pary i odkurzanie. Produkt posiada 5 kółek, pozwalających na jego łatwe przemieszczanie, a nawet możliwe jest rozłożenie go na dwie niezależne części: generator pary i odkurzacz.

Dzięki połączeniu funkcji produkowania pary i odkurzania, możliwe jest jednoczasowe usuwanie sypkiego brudu i gromadzenie go w pojemniku wykonanym ze stali nierdzewnej, który łatwo opróżnić po zakończeniu sprzątania. Szeroki wybór akcesoriów n° 19 umożliwia czyszczenie dowolnych powierzchni: sanitariatów, kuchni, firan, foteli czy zewnętrznych i wewnętrznych części samochodu. Urządzenie pozwala na łatwe i szybkie czyszczenie powierzchni zarówno małych, jak i dużych.
 
 Aspirapolveri, aspiraliquidi, aspirasolidi LP04
 
 
CECHY PRODUKTU

Pojemność generatora pary 2,8 litra.
Moc generatora pary: podwójny rezystor 1000 W + 1000 W.
Ciśnienie pary: 6 barów.
Temperatura pary: 165°C.
Moc odkurzania: 1400 W.
Pojemność pojemnika Inox: 20 litrów.
Możliwość wciągania płynów i ciał stałych.
Powiadomienie o gotowości pary.
Powiadomienie o braku wody.
Rączka do transportu.
Podstawka z kółkami.
 
 
 
EOLO MOTOR VAPOR LP 03

Profesjonalne urządzenie sprzątające model LP03 z MIEDZIANYM KOTłEM, z energooszczędnym, odpornym na osad opornikiem, silnikami z wysoką mocą ssania, pół-ciągłym uzupełnianiem wody w kotle. Rozwiązanie to zdolne jest do zaspokojenia wszelkich potrzeb, zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, w zakresie mycia i głębokiej sanityzacji przestrzeni, powierzchni i przedmiotów.
Specjalna para umożliwia usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, w tym po tłuszczu i silnie przylegających, jak również bakterii, grzybów i innych drobnoustrojów. Dzięki obecności dwufazowego silnika ECOPOWER, urządzenie jest zdolne do potężnego i ciągłego wytwarzania siły ssącej z jednoczesnym wyjątkowo niskim zużyciem energii elektrycznej. Użycie systemu filtracyjnego z podwójną warstwą porowatą „Long Life Filter” pozwala zatrzymywać wszystkie zanieczyszczenia przez przynajmniej 1000 godzin użytkowania zanim konieczna będzie wymiana.
Stworzony do: zastosowań domowych i w miejscach pracy: piekarniach, mleczarniach, cukierniach, warzywniakach i miejscach publicznych (hotele, agroturystyka, restauracje, szpitale, salony fryzjerskie, siłownie) + na powierzchnie z trudnymi do wyczyszczenia zabrudzeniami lub pyłami (tapety, fotele, podłogi, łazienki, krzesła, parkiety, firany, szkło) + na pojedyncze przedmioty (jubiler, wyposażenie gabinetów lekarskich i dentystycznych, wyposażenie myjni samochodowych, itd.).

 

 

 
 
 
EOLO MOTOR VAPOR SERIES 

 
 
 
100% PRODUKCJA WłOSKA

3 lata gwarancji zapewnione przez EOLO Elettrodomestici FLORENCE Italy
 

NASZ GENERATOR PARY WYPOSAŻONY JEST W MIEDZIANY KOCIOł

 

 caldaia in rame

Users reviews
Ask for this product:

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Fields marked with asterisk are required
pixel