PROFESSIONAL STEAM GENERATOR FOR CLEANING, SANITIZING

( number of products: 4 )

Jeśli szukasz sprzętu, dzięki któremu skutecznie pozbędziesz się nie tylko zabrudzeń, ale również wyeliminujesz grzyby oraz bakterie z mieszkania, wybierz odkurzacz parowy. To profesjonalne urządzenie pozwoli Ci w ekologiczny sposób zachować czystość i świeżość w domu.

Jak działa odkurzacz parowy?

Ten nowoczesny sprzęt wykorzystuje technologię czyszczenia za pomocą pary wodnej oraz siłę ssania. Składa się z pojemnika na wodę, która podgrzana do odpowiedniej temperatury zamienia się w parę. Jej cząsteczki powodują zmiękczenie brudu i jego szybkie nagrzewanie, wskutek czego znacznie łatwiejsze staje się jego zassanie do odkurzacza.

W sklepie superrobot.com.pl przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę nowoczesnej generacji odkurzaczy parowych wyprodukowanych we włoskich fabrykach. Dzięki tym urządzeniom można bardzo łatwo rozprawić się z brudem, w tym nawet ze starymi, zaschniętymi plamami. Za pomocą tego sprzętu skutecznie pozbędziesz się także grzybów, roztoczy i bakterii, co jest szczególnie ważne, gdy wśród domowników są alergicy. Odkurzacze parowe można stosować do czyszczenia zarówno podłóg i dywanów, jak i posadzek, grzejników, żaluzji, a nawet okien.

      pixel