EasyProtect - Przedłużona gwarancja serwisowa o 3 lata (1100-1599)

  • EasyProtect - Przedłużona gwarancja serwisowa o 3 lata (1100-1599)
  • EasyProtect - Przedłużona gwarancja serwisowa o 3 lata (1100-1599)
Producer: EasyProtect
Product code: EasyProtect3
249,00 zł
/ usł.

This product is available in our stores

You can buy this product without placing an online order at one of our stores in your area. Check where the product is in stock.
Check availability

EasyProtect® to NIE polisa ubezpieczeniowa, a kontynuacja i zachowanie ciągłości po ustaniu gwarancji producenta Twojego sprzętu.

lg tarcza szara

to przedłużona ochrona serwisowa dedykowana dla sprzętu elektronicznego, w szczególności sprzętu komputerowego oraz sprzętu RTV-AGD,

lg tarcza szara

to nic innego jak przedłużona gwarancja udzielana i realizowana w zakresie tożsamym z gwarancją jakości producenta sprzętu,

lg tarcza szara

można nabyć u operatora gwarancji lub w wybranych i wyspecjalizowanych punktach handlowych na terenie całej Polski,

lg tarcza szara

jest absolutnie nowoczesnym i uniwersalnym rozwiązaniem, stanowiącym doskonałą odpowiedź na zapotrzebowanie branży sprzętu Electro w zakresie opieki serwisowej i dodatkowej ochrony sprzętu.

Pozycję lidera oraz nienaganną opinię gwarantuje Nam długoletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra i sprawne zaplecze techniczne.

Przedłużenie gwarancji ma charakter asekuracji sprzętu na wypadek jego awarii w okresie objętym dodatkową ochroną gwarancyjną, czyli po ustaniu gwarancji producenta Twojego sprzętu.

EasyProtect® Przedłużona Gwarancja to również idealne rozwiązanie dla podmiotów realizujących dostawę sprzętu elektronicznego w ramach przetargów i zamówień publicznych, gdzie jednym z istotniejszych kryteriów stanowi okres gwarancji.

 

 

Users reviews
Ask for this product:

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Fields marked with asterisk are required
pixel