Odkurzacz antyalergiczny MONEUAL HC-600

  • Odkurzacz antyalergiczny MONEUAL HC-600
  • Odkurzacz antyalergiczny MONEUAL HC-600
  • Odkurzacz antyalergiczny MONEUAL HC-600
  • Odkurzacz antyalergiczny MONEUAL HC-600
  • Odkurzacz antyalergiczny MONEUAL HC-600
  • Odkurzacz antyalergiczny MONEUAL HC-600
Producer: MONEUAL
Product code: B00BHA1SS0
599,00 zł
/ szt.

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home.
You can return the product without providing a reason within 14 days.
Show details
14 days for a return
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

Odkurzacz antyalergiczny MONEUAL HC-600

 

Osoby uczulone na roztocza wreszcie mogą z nimi zacząćwalczyć. Na rynku pojawił się odkurzacz MONEUAL HC-600. To rewolucyjneurządzenie polecane jest szczególnie do materacy, łóżek oraz innych meblitapicerowanych.
Odkurzanie materaca na sucho nie daje zadowalających efektów, ponieważ część kurzu zostaje ponownie rozpylona po mieszkaniu. Idealnym rozwiązaniem są odkurzacze z filtrami, zatrzymującymi roztocza.
Prestiżowa organizacja British Allergy Foundation nagrodziła odkurzacz MONEUAL Carewin HC-600 . Posiada on 3 funkcje, które potęgują skuteczność jego działania. Lampa UV-C przez specjalny kanał rozprowadza bakteriobójcze promieniowanie, likwidując do 99,9% populacji bakterii E.coli i Staphylococcus aureus. Promienie UV-C powodują również uszkodzenie DNA roztoczy, bakterii i innych patogenów, a tym samym niszczą ich zdolność do namnażania się i powodowania chorób. Dodatkowo funkcja wibracji pozwala wydobyć szkodliwe mikroorganizmy z głębszych partii materacy. Warto dodać, iż wysoka skuteczność MONEUAL HC-600 w usuwaniu kurzu jest wzmocniona zastosowaniem podwójnej filtracji antyalergicznej.
Odkurzacz MONEUAL HC-600 sprawdza się, również w czyszczeniu tapicerki samochodu, która także jest siedliskiem roztoczy. To ważne zwłaszcza wtedy, gdyż często w samochodzie przebywamy z dziećmi.
Users reviews
Ask for this product:

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Fields marked with asterisk are required
pixel