Szczotka parowa Stacja parowa AV04 RA

  • EOLO AV04 RA. Profesjonalny system szczotki parowej do pionowego prasowania z oszczędzającym energię miedzianym zbiornikiem 2l i zewnętrzną powłoką odporną na zakamienienia
  • Szczotka parowa Stacja parowa AV04 RA
Producer: EOLO
Product code: AV04 RA
2 979,00 zł
/ szt.
Before we process the order with this product, the prepayment in the amount of 2 979,00 zł may be required. Detailed information will be provided in the order summary, before its placement.

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home.
You can return the product without providing a reason within 14 days.
Show details
14 days for a return
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

W ofercie posiadamy wszystkie modele robotów marki EOLO, MONEUAL, I-Robot, TUBIE, posiadamy do nich wszystkie akcesoria oraz części eksploatacyjne.

 

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy dzwonić:

 

+48784454053 lub pisać info@superrobot.pl

 

PRASOWANIE PAROWE AV04 RA (1800 W)

 

 

Item specifics

 

Condition: New Marca: Eolo Elettrodomestici
Installazione: Indipendente Modello: AV04 RA
Paese di fabbricazione: Italia Colore principale: Bianco
MPN: Stira camicie e pantaloni AV04 RA Potenza: Max -1800 watt

 

PRASOWANIE PAROWE AV04 RA (1800 W)
 
PRODUKT 100% Made in Italy
Gwarancja 5 lat
 
 
WAGA : 8,5 Kg
EOLO Prasowacz parowy profesjonalny - AV04 RA
 
SISTEMA STIRANTE PROFESSIONALE
 

 

 

 
 
 
 AV04 RA
 
stiro in verticale AV04 RA

Profesjonalny system szczotki parowej do pionowego prasowania z oszczędzającym energię miedzianym zbiornikiem 3,5l i zewnętrzną powłoką odporną na zakamienienia

 

 

 

100 % MADE IN ITALY z 5 letnią gwarancją

 

 

 

System prasujący AV03 zbudowany jest z komponentów najwyższej jakości. Zastosowano miedziany bojler do zaoszczędzenia energii z zewnętrznym rezystorem, anty-kamień, pozwala na redukcję czasu oczekiwania, takiego jaki używany jest w pralniach, zabezpiecza ubrania przed zbyt dużym nawilżeniem i może być ręcznie regulowane przez zewnętrzne pokrętło. Precyzyjne czujniki pomiarowe takie jak termostat, elektrozawór pary i zawór maksymalnego ciśnienia automatycznie sprawdza perfekcyjne działanie generatora pary gwarantując maksymalne bezpieczeństwo. Prosta konstrukcja i łatwe do konserwacji podzespoły pozwalają na wieczną pracę urządzenia. Model ten jest wyposażony w żelazko i profesjonalną szczotkę parową (350 watt)

 

 

 

Szczotka parowa serii STEAMY PLUS wytwarza parę, prasuje i szczotkuje w tym samym czasie, w każdej pozycji ubrań, zasłon, kanap, dywanów, koców i innych tkanin. Moc osiągnięta przez szczotkę STEAMY PLUS, która posiada regulację temperatury pary od 100 do 180 stopni Celsjusza, umożliwia działanie z delikatnymi tkaninami (satyna, jedwab, itp) i dogłębnie dezynfekuje wszystkie tkaniny z bakterii, roztoczy, zarazków, brudu i tłuszczu. System prasujący nadaje się do prasowania w pionie

 

 

 

Zalety w porównaniu do tradycyjnego systemu prasującego

  • Miedziany bojler do zaoszczędzania energii (wydajna produkcja suchej pary przy oszczędnym zużyciu energii (tylko 1650 watt)

  • sucha para nie pozostawia mokrej odzieży

  • miedź nie niszczy się, jest odporna na zapalenie i przy bardzo dużym przewodnictwie ciepła umożliwia redukcję czasu oczekiwania na produkcję pary). 1650 watt maksymalnej mocy


 Spazzola a vapore Steamy plus
 

 

Towar wysyłamy ubezpieczony firmą kurierską


Users reviews
Ask for this product:

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Fields marked with asterisk are required
pixel