Dron Parrot Bebop 2 Drone Biały

 • Kamera: 14 Mpix
 • Zasięg: 300 m
 • Czas pracy: 25 min
 • Rozdzielczość wideo: FullHD, 1080p, do 30 fps
 • Sterowanie: Smartfon lub tablet z systemem iOS, Android
 • Dron Parrot Bebop 2 Drone Biały
Producer: PARROT
Product code: PF070109AA
59,90 zł
/ szt.

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home.
You can return the product without providing a reason within 14 days.
Show details
14 days for a return
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

Dron Parrot Bebop 2

Bebop 2 to połączenie aerodynamiki, stylu i solidności w lekkim i kompaktowym dronie. Tylna lampa błyskowa LED o dużej mocy zapewnia lepszą widoczność, i pozwala szybciej rozpoznawać kierunek lotu. Ramiona drona są wstrząsoodporne i elastyczne, całość jest bardziej wytrzymała w stosunku do pierwszej generacji urządzenia. Akumulator o pojemności 2700 mAh pozwala na 25 minut nieprzerwanego lotu. Elastyczne, 6-calowe śmigła poprawiają szybkość i stabilność lotu.


Lataj z większą stabilnością

Dzięki nowym silnikom i śmigłom Bebop 2 ma lepsze osiągi latania na wietrze i dużej wysokości. Wysoka stabilność została osiągnięta dzięki zastosowaniu licznych czujników:

 • Pionowa kamera
 • Ultradźwięki
 • Barometr
 • Żyroskop
 • Odbiornik GPS


Lataj w ekstremalnych warunkach

Współczynnik ciągu do ciężaru drona Bebop 2 wynosi 2,5, w dronie Bebop pierwszej generacji wynosił on 2,2, więc Bebop 2 może latać na wysokościach aż do 4000 m, to o 1500 m wyżej od Bebopa pierwszej generacji.


Nagrywaj filmy w jakości Full HD

Bebop 2 jest wyposażony w nowy, jaśniejszy obiektyw „rybie oko”, zapewniający większą wyrazistość obrazu nawet przy słabych warunkach oświetleniowych. W pełni cyfrowa technologia stabilizacji obrazu pozwala dronowi wykonywać niezwykle jasne zdjęcia i filmy lotnicze oraz utrzymywać stały kąt widzenia, niezależnie od ruchów drona. Obraz zapisywany jest na 8 GB pamięci wewnętrznej. Możesz również przesyłać obraz na żywo na swoje urządzenie mobilne, a dzięki niskiemu opóźnieniu w transmisji (0,1 s) dron jest przystosowany do udziału w wyścigach!


Filmuj w pionie

Zmieniliśmy neutralny kąt kamery, aby uchwycić więcej ziemi i mniej nieba. Teraz możesz filmować i robić zdjęcia nawet pod kątem 90°, bez utraty jakości. Steruj kątem widzenia kamery (do 180 stopni) bezpośrednio z aplikacji, prostym ruchem kciuka. Sterowanie jest całkowicie cyfrowe i niezależne od sterowania dronem.


Fotografuj życie z nieba

Rób zdjęcia z lotu ptaka w 3 różnych formatach: RAW, do profesjonalnej obróbki i w rozdzielczości 3288 x 4608 px, JPG w rozdzielczości 4096 x 3072 px oraz JPG jako klatka podczas kręcenia filmu Full HD (1920 x 1080 px).


Zaawansowana autoekspozycja

Parrot opracował nowy algorytm automatycznej ekspozycji fotografii lotniczej pozwalającej na jeszcze jaśniejszą ekspozycję ziemi i nieba.


Nowe anteny Wi-Fi

Wbudowane anteny w nowym dronie Bebop 2 poprawiają łączność z dowolnymi urządzeniami mobilnymi. Bebop 2 generuje sieć AC 802.11n w zasięgu do 300 metrów w zakresie 2,4 i 5 GHz.


Łatwe i intuicyjne pilotowanie

Latanie dronem jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne. Dron Parrot Bebop 2 wykorzystuje akcelerometr i dotykowe sterowniki interfejsu, reagując na ruchy smartfona/tabletu. Lądowanie i wznoszenie się odbywa się za pomocą jednego przycisku.


Zbudowany z myślą o bezpieczeństwie

Automatyczny powrót do domu - dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS Bebop 2 wraca do punktu startu za pomocą opcji "Return Home".

Cut-out - automatyczne wyłączenie silnika, który ma kontakt z dłonią.

Emergency mode - w razie kolizji za pomocą jednego przycisku jesteśmy w stanie wyłączyć zasilanie.

Ograniczanie wysokości i odległości - ustaw maksymalną wysokość i odległość od punktu startu, aby zbyt daleko nie odlecieć.


Bogate wyposażenie

W opakowaniu poza dronem Bebop 2 i wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, takimi jak kabel ładowania i instrukcja obsługi, znajduje się zestaw zapasowych śmigieł oraz klucz do ich montażu.

Users reviews
Ask for this product:

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Fields marked with asterisk are required
pixel