Robot odkurzacz LG Hom-Bot VR 62601 LVM - PRODUKT WYCOFANY/ ARCHIWALNY

  • Robot odkurzacz LG Hom-Bot VR 62601 LVM
  • Robot odkurzacz LG Hom-Bot VR 62601 LVM - PRODUKT WYCOFANY/ ARCHIWALNY
  • Robot odkurzacz LG Hom-Bot VR 62601 LVM - PRODUKT WYCOFANY/ ARCHIWALNY
  • Robot odkurzacz LG Hom-Bot VR 62601 LVM - PRODUKT WYCOFANY/ ARCHIWALNY
Producer: LG
Product code: LG0001
2 490,00 zł
/ szt.

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home.
You can return the product without providing a reason within 14 days.
Show details
14 days for a return
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

Mistrz odkurzania krawędzi

Dzięki jego unikalnemu kształtowi i umieszczeniu szczotek bocznych daleko z przodu, HOM-BOT staje się mistrzem efektywnego czyszczenia narożników. Specjalny system detekcji bliskości ściany umożliwia bardzo dokładne poruszanie się robota wzdłuż narożników przy ścianie unikając jednocześnie kolizji z przeszkodami , uzyskuje 94% skuteczności odkurzania narożników (w porównaniu konwencjonalne roboty o kształcie okrągłym osiągają wyniki 54%).

Corner Master

Smart Cleaning Dual Eye 2.0

Inteligentne odkurzanie z dwiema kamerami "Dual Eye 2.0"

Robot został wyposażony w Dual Eye system, LG HOM-BOT odkurza inteligentnie i precyzyjnie - nawet w ciemności! Z nową generacją II-SLAM camera technology (Illumination Invariant based Simultaneous Localisation and Mapping), Robot odkurzacz HOM-BOT automatycznie skanuje sufit i bada natężenie światła , wykonuje zdjęcia i optymalizuje poruszanie się robota po odkurzanej podłodze. Kamera górna wykonuje zdjęcia z szybkością 30 klatek/sekundę, na bieżąco odbywa się skanowanie sufitu i porównywanie obrazów, automatycznie nanoszone są korekty w poruszaniu się robota po podłodze . Dolna kamera to sensor optyczny, który służy do rejestrowania obrazu podłogi i obliczania odległości oraz rozpoznawania przeszkód jak i delikatnych różnic w strukturze odkurzanej podłogi.

Easy to Empty Dust Container

Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz

Pojemnik na kurz HOM-bot jest ergonomicznie zaprojektowany, wyjmowanie pojemnika odbywa się w górnej części urządzenia. Jest to wygodne w użyciu rozwiązanie typu pull-up, zamiast wysuwnych pojemników stosowanych w większości odkurzaczy robotów, ale także minimalizuje wydostawanie się kurzu wokół kosza, jak również zapobiega unoszeniu się kurzu podczas opróżniania.

Funkcja wznawiania "Mapowania"

Robot odkurzacz posiada funkcję wznawiania mapowania, HOM-BOT może powrócić do wcześniejszej pozycji nawet po jego ręcznym podniesieniu i przestawieniu w inne miejsce, dzięki tej funkcji unika się powtarzania odkurzania w tym samym miejscu.

Mapping Resume Function

Collision-Safe

Ochrona przed zderzeniami

Z robotem odkurzaczem LG HOM-BOT, nie musisz się martwić o swoje cenne przedmioty przed porysowaniem. Wiele czujników rozpoznaje przeszkody i minimalizuje możliwość zderzenia. Czujnik ultradźwiękowy skanuje szeroko i dokładnie - nawet przez szkło i obiekty przezroczyste - na zasadzie "dotknij i zapamiętaj" dla nieznanych elementów, które są następnie zapamiętywane dla przyszłych tras.

Gruntowne odkurzanie

Cztery w pełni automatyczne tryby i jeden tryb czyszczenia ręcznego aby umożliwić najbardziej efektywne czyszczenie zgodnie z Twoimi potrzebami. unikalny program "My Space LG", który pozwala robotowi HOM-BOT skutecznie oczyścić powierzchnię podłogi dwa razy,w trybie Zigzag. Efektywne dla dowolnej przestrzeni z wieloma przeszkodami, lub użyteczne w pomieszczeniach, takich jak miejsca przygotowywania żywności w kuchni. Wystarczy nakreślić preferowaną trasę przez skierowanie urządzenia za pomocą pilota zdalnego sterowania, który zostanie zapamiętany na następny raz. Spirala porusza się dokoła spirali do czyszczenia punktowego. Okręgi o średnicy do 1,5 metra. Tryb Zygzak - poruszanie się tam iz powrotem, dopóki nie pokryje całej powierzchni. Wydajny tryb dla dużej powierzchni z kilkoma przeszkodami. Strefa po strefie, bardziej zaawansowana nawigacja kończąc pracę w trybie Zigzag przed przejściem do następnej strefy. Skuteczny w przypadku skomplikowanych obszarów z przeszkodami.

Thorough Cleaning

Tryb "Turbo Mode"

Robot rozróżnia typ podłogi, podłogi twarde lub wykładzina; różne powierzchnie  wymagają innych sposobów sprzątania. W LG HOM-BOT o kwadratowym kształcie korzysta z trybu Inteligentne Turbo, wykrywa gdy robot wjedzie na wykładzinę i zwiększa wtedy obroty silników szczotkowych i ssących w celu zwiększenia wydajności czyszczenia. Po czyszczeniu dywanów, wyłączy się automatycznie, aby kontynuować czyszczenie twardej podłogi.

Enhanced Cleaning with Turbo Mode

Scheduled Cleaning

 

Dane  techniczne
 
Color Czerwony
Obudowa Górna Czerwony(UV coating)
Kolor korpusu

Czarny

 
Pojemność kosza(L) 0.6
Rodzaj filtra HEPA
Zużycie prądu 18W
Czas pracy 100min
Charging time 3 godziny
Auto diagnostyka TAK
Mop suchy TAK
Głośność(IEC) (Normal / Turbo) 60dB / 62dB
Inteligentne programy Auto odkurzanie, automatyczne wznawianie po doładowaniu
Zaplanowane odkurzanie TAK
Szczotki boczne 2 szt.
Max. wysokość progów i wykładziny(cm) 1.5cm
Akumulator i Ładowanie
Typ akumulatora LiPB
pojemność 14.8V / 1900mAh
Rodzaj stacji dokującej IR Type
Gniazdo ładowania TAK
Czas ładowania w godz. 3
Auto ładowanie po rozładowaniu TAK
Ręczne ładowanie TAK
PROGRAMY PRACY
Zigzag TAK
Cell by Cell TAK
Spot (Spiral) TAK
My Space TAK
Turbo TAK
Smart Turbo TAK
Repeat TAK
ROZMIARY & Waga
W x D x H (mm) 340 x 340 x 89
Weight (Kg)

 

3

 

Akcesoria w zestawie
   
   
   
   
   
Szczotka do czyszczenia TAK
   
Pilot zdalnego sterowania TAK
 
Users reviews
Ask for this product:

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Fields marked with asterisk are required
pixel