Odkurzacz robot hybrydowy

( ilość produktów: 67 )

Nowoczesny robot hybrydowy to uniwersalny sprzęt sprzątający do zastosowań indywidualnych i komercyjnych. Urządzenia tego typu pełnią dwie podstawowe funkcje: odkurzają oraz zmywają. Dzięki temu sprawdzą się w użytkowaniu przy różnych typach podłóg. Z powodzeniem można stosować je w domach i mieszkaniach prywatnych, lokalach usługowych, a nawet większych biurowcach, galeriach czy halach przemysłowych. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych robotów jednofunkcyjnych.

Zalety robotów sprzątających w wersji hybrydowej

Największą korzyścią z zakupu takiego sprzętu jest wysoki poziom jego automatyzacji oraz wielofunkcyjność. Oferowane przez nasz sklep, prezentowane w tym miejscu roboty do odkurzania i zmywania to urządzenia zautomatyzowane, sprzątające samodzielnie wybrane strefy mieszkania o zaprogramowanych przez użytkownika porach dnia lub nocy. Są wyposażone w nowoczesne systemy mapujące sprzątane wnętrze, tak by zadbać o czystość w każdym zakamarku. Robot odkurzacz standardowo wyposażony jest w wiele czujników, które zwiększają bezpieczeństwo jego użytkowania i dzięki którym czas sprzątania wybranego pomieszczenia jest możliwie krótki. Za efektywność działania tego typu sprzętu odpowiada nowoczesne oprogramowanie, zwykle wzbogacone o funkcje dające użytkownikowi możliwość ręcznego sterowania urządzeniem lub włączenia pożądanego trybu pracy. Dzięki temu, w zależności od potrzeb użytkownika, robot hybrydowy może być przełączony ze standardowego trybu odkurzania na tryb zmywania. Wówczas, przy wykorzystaniu chłonnych i miękkich ściereczek z mikrofibry oraz odpowiednio dobranego płynu czyszczącego, odkurzacz z funkcją mopowania zmyje podłogę, usuwając z jej powierzchni nie tylko kurz, ale i innego rodzaju zabrudzenia, w tym plamy od soków i kawy czy drobiny przyklejonego błota. Automatyczne roboty do odkurzania w wersji hybrydowej są sprzętem niezwykle uniwersalnym, szczególnie przydatnym w pomieszczeniach z podłogami odpornymi na wilgoć, które można w bezpieczny sposób zmywać.

Jakie roboty do odkurzania i zmywania polecamy?

Korzystając z oferty naszego sklepu, możesz zaopatrzyć się w nowoczesny sprzęt sprzątający pochodzący od wielu renomowanych producentów. Znajdziesz w tym miejscu zaawansowane, wysoce zautomatyzowane roboty hybrydowe marki Ecovacs z serii DEBOT, urządzenia znanej z produkcji smartfonów firmy Xiaomi, ultra nowoczesny model robota odkurzającego i zmywającego Symbo z serii LASERBOT, tańsze modele odkurzaczy marki Mamimbot i wiele innych. Co warte podkreślenia, niezależnie od tego, na który robot odkurzacz się zdecydujesz, w naszym sklepie do niemal każdego z nich znajdziesz dedykowane mu akcesoria i części zamienne. Dzięki temu, w przypadku awarii, bez problemu naprawisz uszkodzony robot z funkcją mopowania, przywracając go do pełnej sprawności.

Nie wydawaj pieniędzy na dwa różne urządzenia, jeśli ich pracę z powodzeniem wykona nowoczesny robot hybrydowy. Zapoznaj się z bogatym asortymentem sklepu internetowego superrobot.com.pl i zamów interesujący Cię model sprzętu ulubionej marki. W sklepie znajdziesz również mnóstwo części zamiennych i różnorodnych akcesoriów, dzięki którym popularne na naszym rynku roboty do odkurzania łatwo zwiększą swoją funkcjonalność. Sprawdź i wybierz coś dla siebie. Zapraszamy na zakupy!

    pixel