IRobot Roomba - roboty odkurzające

( ilość produktów: 32 )

Automatyczne urządzenia sprzątające marki iRobot (amerykańskie przedsiębiorstwo specjalizujących się w produkcji domowych robotów sprzątających) to sprzęt wyróżniający się nowoczesnym wyglądem, wysoką automatyzacją i dużą niezawodnością działania. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym urządzenia tej marki są w stanie zadbać o czystość w każdym domu.

Jednym z kultowych produktów marki iRobot jest robot Roomba, czyli klasyczny robot odkurzający przeznaczony do sprzątania podłóg w domach prywatnych, biurach i innych obiektach użytkowych. Robot Roomba został wyposażony w system automatycznego wykrywania brudu, w zdolność poruszania się wzdłuż krawędzi i odkurzania w narożnikach czy w system mapowania sprzątanego pomieszczenia, dla zwiększenia dokładności i efektywności pracy.

W ofercie sklepu SuperRobot.com.pl znaleźć można wiele wersji robotów sprzątających serii Roomba. Zachęcamy do zapoznania się z ich specyfikacją techniczną, a w przypadku dodatkowych pytań, do skontaktowania się z działem sprzedaży naszego sklepu.

    pixel