VR7000

( ilość produktów: 5 )

Po najwyższej serii VR9000, firma Samsung zdecydowała się na zaoferowaniu nowej serii VR7000M, która jest zmodyfikowaną odmianą flagowej serii. Na bazie tego projektu (kształt D, duża szczotka, widoczne i przejrzyste pojemniki brudu, nawigacja przy użyciu kamery, ...), ale mają mniejszą wysokość (97 mm w porównaniu z 135) z pojemnikiem na odpady o ponad połowę mniejszy (0,3 Litry w porównaniu z 0,7) i niższą mocą ssania. Chociaż szczotka główna zmniejszyła się z 311 do 288 mm, nadal pozostaje jedną z najdłuższych. System nawigacji, inteligentny sposób jazdy po pokoju, system ssania i filtracji - to wszystko pozostaje praktycznie takie samo. Nawet niektóre modele mają Wi-Fi z możliwością sterowania robotami z niemal każdego miejsca na Ziemi. Więc przyjrzyjmy się im trochę bliżej.

Samsung VR10M701CUW - biały, najniższy model serii VR7000M. Wśród wad jest brak zastosowania trybu zdalnego sterowania i mała powierzchnia odkurzania. Największym plusem jest cena, która wynosi 2590 pln.
Samsung VR10M702CUW - czarno-biały, który eliminuje wady najniższego modelu, a jego cena nie dużo wyższa 2690 pln.
Samsung VR10M703CWG. - czarno-szary zrobotyzowany odkurzacz, który w odróżnieniu od poprzedniego posiada dodatkowo Wi-Fi i Technologię Point Cleaning™ pozwala ręcznie naprowadzić robota na zabrudzone miejsca. Umieszczony w pilocie wskaźnik rzuca na powierzchnię czerwony punkt, za którym podąża robot. Jego cena jest interesująca 2990 pln.
Samsung VR20M705CUS - metaliczno-szaro-czarny robot o wyższej mocy ssania (20 W zamiast 10, jak w poprzednich 3 modelach,  o większej pojemności baterii i trybem dodatkowe sprzątanie. Nie ma on jednak Wi-Fi i nie obsługuje technologii Point Cleaning™. Cena wynosi 3290 pln.
Samsung VR20M707CWD - metaliczno-czarno-złoty model podobny do VR20M705CUS ale dodatkowo posiada Wi-Fi, a także obsługuje funkcję Point Cleaning™. Jego cena w chwili wprowadzenia do sprzedaży wynosi 3590 pln.
Moduł szczotki głównej odkurzaczy Samsung VR7000M jest stosunkowo szeroki i poszczególne modele są rozsądnie skomponowane nie tylko z uwagi na  funkcjonalność, ale również na ekonomiczny zakup. Ale jaki model wybierzesz, zależy od Ciebie. Alternatywnie, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w doborze.

      pixel