Ambrogio roboty koszące trawę

( ilość produktów: 25 )

Roboty do koszenia trawy Ambrogio to automatyczne kosiarki, które całkowicie samodzielnie pielęgnują przydomowe trawniki, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo. To produkty od ponad 18 lat wybierane przez zadowolonych klientów. Ambrogio to seria robotów, które można stosować w każdym rodzaju ogrodu, zarówno w niewielkich i prostych, aż po duże, rozległe i złożone. Funkcja mulczowania pozwala utrzymać zdrową i soczystą zieleń trawnika przy mniejszym zużyciu nawozu.

Kosiarka automatyczna Ambrogio

Urządzenia charakteryzują się wysoką jakością, posiadają najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które między innymi pozwalają decydować o czasie i tempie koszenia. Kosiarki automatyczne Ambrogio same podjeżdżają do stacji ładującej, po czym wracają do punktu, w którym zakończyły pracę. Stale aktualizują algorytmy, wybierając optymalny kierunek koszenia.

Kosiarka Ambrogio

Kosiarki posiadają czujnik deszczu oraz czujniki zderzeniowe. Działają na silnik elektryczny, bez konieczności stosowania olejów i paliwa, są więc przyjazne środowisku.

    pixel