Cecotec

( ilość produktów: 2 )

Hybrydowe roboty odkurzacze Cecotec to gwarancja komfortu i wysokiej skuteczność sprzątania podłóg w każdego domu. Prezentowane urządzenia nie tylko odkurzają, ale także szczotkują i zmywają, dając możliwość dbania o czystość paneli, płytek ceramicznych, wszelkiego rodzaju wykładzin oraz dywanów. To zaawansowany technicznie sprzęt wyposażony w mnóstwo trybów pracy, z funkcją tworzenia wirtualnych map sprzątanych pomieszczeń, sterowany zdalnie i wysoce zautomatyzowany.

Marka Cecotec dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa

Wyposażone w minimum cztery tryby pracy: zamiatanie, odkurzanie, zmywanie i wycieranie, hybrydowe roboty odkurzacze Cecotec to sprzęt, który w skuteczny sposób czyści różnego rodzaju powierzchnie, nie tylko z kurzu i typowych zabrudzeń, ale co warte podkreślenia, również z pyłków i sierści zwierząt, która może przyczyniać się do nasilenia objawów alergii. Co równie ważne, sprzęt marki Cecotec oferuje wiele automatycznych trybów pracy, by sprostać oczekiwaniom różnych grup odbiorców. Oczywiście roboty odkurzacze Cecotec mogą być sterowane ręcznie, przy pomocy dedykowanego pilota – to przydatne rozwiązanie, gdy w trybie pilnym chcesz posprzątać konkretne, właśnie zabrudzone miejsce. Jak na zaawansowany technicznie sprzęt przystało, roboty odkurzacze są wyposażone w system programowania czasu pracy i przynajmniej trzy poziomy mocy, by zwiększyć efektywność sprzątania, jednocześnie minimalizując zużycie energii. W ofercie sklepu superrobot.com.pl znajdziesz kilka wersji hybrydowych robotów sprzątających Cecotec z serii Congo, o różnym poziomie zaawansowania technicznego, z bateriami o różnych pojemnościach.

Zadbaj o czystość w swoim domu, nie tracąc czasu na jego ręczne sprzątanie. Zainwestuj w automatycznego robota sprzątającego serii Congo. To sprawdzony, niezwykle nowoczesny, a przy tym przystępny cenowo sprzęt, który sprawdzi się w każdym domu. Sprawdź, jakie roboty odkurzacze Cecotec aktualnie sprzedajemy i zamów urządzenie o interesujących Cię parametrach technicznych, w akceptowalnej przez siebie cenie. Zapraszamy na zakupy!

      pixel