Xiaomi Viomi

( ilość produktów: 5 )

Xiaomi Viomi to doskonała seria robotów odkurzaczy z funkcją mopowania – nowoczesne, inteligentne urządzenia, które poradzą sobie z każdym rodzajem nawierzchni. Nakład pracy właściciela będzie przy tym niewielki. Zwłaszcza w przypadku modelu Xiaomi Viomi S9, który wyposażony jest w stację samodzielnie opróżniającą robota z kurzu i innych nieczystości.

Modele z serii Viomi wyposażone są w ogromną moc ssania, dzięki temu sprawnie pozbędą się kurzu, włosów, sierści czy piasku. Część mopująca jest niezwykle efektywna i zostawia na podłogach pożądany połysk. Xiaomi Viomi to idealni pomocnicy w wielkopowierzchniowych domach i mieszkaniach, gdzie znajdują się dzieci i zwierzęta. Ich konstrukcja jest bardzo stabilna, dlatego bez trudu pokonują wyższe przeszkody.

Xiaomi słynie z inteligentnych rozwiązań, seria Viomi posiada ich niemało: jest wśród nich aplikacja do sterowania robotem, laserowe mapowanie pomieszczeń w celu jak najskuteczniejszego sprzątania, automatyczny powrót do bazy ładującej i możliwość ustalenia szczegółowego harmonogramu pracy.

      pixel