Roboty sprzątające / odkurzające Samsung seria VR9300

( ilość produktów: 1 )

Samsung przedstawia innowacyjne roboty odkurzacze - seria VR9300

Samsung po latach odnawia swoją serię VR9000 przedstawiając w połowie roku 2017 serię VR9300. W tym krótkim  artykule dowiecie się , jakie sprawdzone rozwiązania pozostały, co zostało ulepszone a które nowości powinny Was ucieszyć.

Na początku należy podkreślić, że roboty Samsung z serii VR9300 odróżniają się od innych marek tym, że posiadają silnik ssący połączony z pojemnikiem na kurz i to rozwiązanie zostało opatentowane przez Samsunga pod nazwą CycloneForce. Zapewnia ono za pomocą siły odśrodkowej łatwe oddzielenie zbieranego kurzu od powietrza, które musi być przetransportowane na zewnątrz robota. Ta technologia znana z poprzedniej generacji została jeszcze ulepszona. Producent deklaruje aż 70 razy większą moc ssącą od podobnych robotów konkurencji. Cyklonowy ruch powietrza wraz z kurzem powoduje, że kurz nie osiada na filtrze powietrza lecz opada na dno pojemnika, natomiast przez filtr przedostaje się samo powietrze. Dzięki takiemu rozwiązniu filtr dłużej pozostaje czysty i dłużej pracuje z pełną wydajnością.  Wzornictwo robota jest również inne. Podobne do Neato, Samsung oparty jest kształt litery D. Roboty Neato jak niewiele innych mogą pochwalić się bardzo długą szcotką główną  - 277 mm, ale Samsung idzie jeszcze dalej. Szczotka mierzy aż 311 mm. W połączeniu z inteligentnym ruchem po powierzchni sprzątanego pokoju staje się bardzo wydajnym robotem. Ruch jest kontrolowany przez wiele czujników, ale także kamerę skanującą, która rejestruje obraz sufitu i tworzy mapę za pomocą której potrafi nawigować.

Samsung VR9300 posiada czujnik, który rozpoznaje narożniki i podjeżdża do ściany aż 3 razy, aby upewnić się, że odkurzanie jest doskonałe. Posiada również  Wi-Fi, co plasuje go w grupie robotów naprawdę zdalnie sterowanych. Po prostu dotknij ekranu swojego smartfona lub tableta (iOS lub Android), aby rozpocząć lub zatrzymać czyszczenie, ustaw czas odkurzania, zobacz mapę odkurzania pokoju i tym podobne. Dzięki funkcji Select & Go nawet możesz indywidualnie wybrać pokój do czyszczenia, program odkurzania, moc ssącą i wysłać go do stacji ładującej.

 

      pixel