Ecovacs Deebot X1

( ilość produktów: 1 )

Ecovacs Deebot X1 to seria trzech inteligentnych robotów odkurzaczy z funkcją mopowania: Plus, Turbo i Omni. Urządzenia tej serii kompleksowo czyszczą podłogi, praktycznie bez udziału osoby sprzątającej. Odpowiedzialna jest za to przede wszystkim stacja samodzielnie myjąca robota (w przypadku modeli Omni i Turbo) i opróżniająca go z kurzu (modele Omni i Plus).

Ecovacs Deebot X1 nadaje się do czyszczenia różnych rodzajów podłóg oraz dywanów dzięki efektywnej funkcji odkurzania, oraz mopowania. Robotami można sterować głosowo: użyjemy do tego asystenta Google, Amazon Alexa i YIKO. Do inteligentnych rozwiązań należy także TrueMapping 2.0: system, który pozwala na wykrywanie przeszkód i omijanie ich nawet w ciemności.

Jest to seria niezwykle eleganckich urządzeń – wszystko dzięki współpracy marki Ecovacs ze skandynawskim biurem projektowym Jacob Jensen Design. Dzięki niej roboty Deebot X1 zostały zaprojektowane nie tylko jako niezastąpieni stróże domowego porządku, lecz w równej mierze – jako eleganckie wyposażenie współczesnego domu i mieszkania.

      pixel