Roboty odkurzające LG

( ilość produktów: 6 )

Poznaj nowe roboty marki LG - co ciekawego jest w nowych modelach?

Od czasu pojawienia się LG Hom-Bota VR62601LVM, którego znamy już od lat, teraz ten koreański producent innowacyjnych technologii przedstawia nową serią Hom-Botów.
 
Cieszymy się, że roboty zachowały swój kwadratowy kształt, podobnie jak cały system czyszczenia. Zmiana miała miejsce w wyrafinowanym oprogramowaniu, a zwłaszcza w nowym typie silnika. Firma LG opatentowała tak zwany silnik Smart Inverter, który otrzymał teraz 10-letnią gwarancję. Oznacza to, że jeśli przypadkowo uszkodzisz silnik np. po 9 latach, nadal masz prawo do bezpłatnej naprawy gwarancyjnej. Silnik ten, który nawiasem mówiąc jest również w wielu innych produktach LG CordZero, może osiągać większe prędkości obrotowe przy mniejszym zużyciu energii, przy jednoczesnym osiągnięciu większej siły ssania. W robotach odkurzaczach oznacza to mniejsze zużycie energii i nieco niższy poziom hałasu. Silnik ten jest bez-szczotkowy, dzięki temu nie emituje do powietrza cząstek węgla i miedzi, jak w przypadku silników szczotkowych.

odkurzacz piorący lg


 
Niesamowitą zmianą jest zastosowanie bardziej trwałych powłok w celu obniżenia mechanicznego zuzycia modeli LG Hom Bot. W poprzedniej linii modelowej było to zastosowane tylko w wyższych modelach, które rzeczywiście  przypominały matową powierzchnię aluminium. I w wyższych modelach możemy zauważyć właśnie najistotniejsze zmiany. Są to: LG Hom-Bot VR9627PG i LG Hom-Bot VR9647PS. Oba roboty otrzymały oczywiście Wi-Fi wraz z aplikacją. Możesz więc planować czyszczenie, kontrolować pracę lub śledzić statystyki bezpośrednio z dłoni przez telefon komórkowy lub tablet.
 
LG Hom-Bot VR9647PS to flagowy model w nowej linii LG Home-Bot. Obecnie jest to jedyny na rynku odkurzacz, który posiada przednią kamerę. W połączeniu z mobilnymi aplikacjami Wi-Fi możesz monitorować nie będąc w domu to, co dzieje się w nim i nie tylko. LG połączył funkcję robota odkurzacza z "psem stróżującym". Z tą funkcją  robot będzie strzegł Twojego mieszkania, kiedy będziesz poza domem. Jeśli w domu wydarzy się coś niepokojącego np. włamanie, pożar itp, robot natychmiast wykona serię zdjęć, które będą wysyłane bezpośrednio na Twój smartfon (w przypadku aktywnego Wi-Fi na obu urządzeniach). Więc będziesz wiedzieć, czy w domu pojawił się intruz, złodziej lub teściowa po prostu, która przyszła podlać kwiaty podczas Twoich wakacji nad morzem.
 
Podsumowując: LG w nowej serii „Hom-Bot” zachowuje sprawdzone i funkcjonalne cechy poprzednich modeli dodając ulepszony silnik, Wi-Fi, a najwyższy model otrzymał dodatkowo przednią  kamerę. I wszystko po przystępnych cenach.

      pixel