Wysyłka

Czas i koszty dostawy

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA I CZAS DOSTAWY

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA I CZAS DOSTAWY

W przypadku zawarcia Umowy sprzedaży dostawa Produktu zostanie zrealizowana nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych.

Waro wiedzieć, iż czas dostawy nie jest tożsamy z czasem realizacji zamówienia. Czas dostawy zależny jest w szczególności od rodzaju dostawy i od godziny nadania przesyłki przez nasz sklep do przewoźnika. Za czas dostawy uważamy okres, jaki upłynął od doręczenia przez nas przesyłki przewoźnikowi, do jej odbioru przez adresata.

Sprzedawca dostarczy Produkty zgodnie z wyborem Klienta:

 • za pośrednictwem poczty lub przewoźnika wskazanego w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa firmą kurierską DPD.

Czas dostawy nadawanych przez nas przesyłek to w około 90% jeden dzień roboczy. Warto jest więc przyjąć, iż po nadaniu przesyłki w dowolny dzień roboczy (z wyłączeniem piątku), kuriera należy spodziewać się na dzień następny. W pozostałych 10% przypadków firma kurierska może mieć opóźnienie, spowodowane awarią samochodu dostawczego, ciężkimi warunkami atmosferycznymi oraz utrudnieniami na drodze w postaci korków, wypadków itp. Różnice w drodze dojazdowej zarówno do miast, jak i wsi, jak również niedopatrzenia, błędy ludzkie oraz brak obecności adresata pod wskazanym adresem dostawy, w znacznym stopniu mogą przyczynić się do wydłużenia czasu dostawy.

Zalecamy zatem regularne sprawdzanie stanu realizacji zamówienia, na stronie internetowej przewoźnika: DPD. Podając uzyskany od nas numer przesyłki, w łatwy i przytępny sposób można uzyskać bieżące informacje o przesyłce. W przypadku awarii łącza internetowego proponujemy bezpośredni (telefoniczny) kontakt z dyspozytorem, który z pewnością udzieli Państwu wyczerpujących informacji.

Dostawa kurierem Pocztex Kurier 48 (Poczta Polska)

W przypadku większości przesyłek dostarczenie nastąpi do 2 dni roboczych. Podobnie jak w przypadku firmy kurierskiej DPD, dostawa za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej może mieć opóźnienie, spowodowane awarią samochodu dostawczego, ciężkimi warunkami atmosferycznymi oraz utrudnieniami na drodze w postaci korków, wypadków itp. Różnice w drodze dojazdowej zarówno do miast, jak i wsi, jak również niedopatrzenia, błędy ludzkie oraz brak obecności adresata pod wskazanym adresem dostawy, w znacznym stopniu mogą przyczynić się do wydłużenia czasu dostawy.

Zalecamy również, aby regularne sprawdzać stan realizacji zamówienia na stronie internetowej przewoźnika: Poczta Polska Tracking. Podając uzyskany od nas numer przesyłki, w łatwy i przytępny sposób można uzyskać bieżące informacje o przesyłce. W przypadku awarii łącza internetowego proponujemy bezpośredni (telefoniczny) kontakt z dyspozytorem, który z pewnością udzieli Państwu wyczerpujących informacji.

Dostawa poprzez Paczkomaty InPost

W przypadku 98% nadawanych przesyłek, dostarczenie następuje w dzień roboczy, zaraz po dniu nadania przesyłki w paczkomacie. Podobnie jak w przypadku firmy kurierskiej UPS, jak i Pocztex Kurier 48 (Poczta Polska) może wystąpić opóźnienie, spowodowane awarią samochodu dostawczego, ciężkimi warunkami atmosferycznymi oraz utrudnieniami na drodze w postaci korków, wypadków itp.

Zalecamy również, aby regularne sprawdzać stan realizacji zamówienia na stronie internetowej paczkomatów: Paczkomaty inPost - Znajdź paczkę. Podając uzyskany od nas numer przesyłki, w łatwy i przytępny sposób można uzyskać bieżące informacje o przesyłce. W przypadku awarii łącza internetowego proponujemy bezpośredni (telefoniczny) kontakt z dyspozytorem, który z pewnością udzieli Państwu wyczerpujących informacji.

Termin wysyłki

Moment wysyłki zamówienia określany jest na podstawie danych pochodzących z magazynu, spodziewanych dostaw oraz informacji uzyskanych od dystrybutorów i producentów. W przeważającej liczbie przypadków wynosi zazwyczaj od 24 do 48 godzin. W pozostałych przypadkach stosownej informacji należy szukać na stronie produktu. Mimo iż dokładamy wszelkich starań, aby termin przesyłki nie przekroczył 48 godzin, może zdażyć się, iż w wyniku zdarzeń losowych (wypadki, błędy techniczne, przeszkody logistyczne, niedokładne informacje lub ich brak) nastąpi wydłużenie czasu realizacji zamówienia. Nie przekroczy on jednak wskazanych powyżej 14 dni kalendarzowych. W przypadku zaistniałej sytuacji, nasi konsultanci poinformują Państwa o ewentualnie wydłużającym się czasie realizacji zamówienia.

Informacje o dostępności produktu i terminie wysyłki mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty lub elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dostawa Produktów dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

KOSZTY DOSTAWY

Koszt dostarczenia towaru o wartości do 299,99 zł na terenie Polski wynosi:

 • Poczta Polska Pocztex Kurier 48 - 8,99 zł
 • Poczta Polska Pocztex Kurier 48 pobranie - 15,99 zł
 • Kurier DPD Standard przedpłata - 19,99 zł
 • Kurier DPD Standard pobranie - 25,99 zł
 • Paczkomaty InPost - 11,85 zł

Koszt dostarczenia towaru o wartości od 300,00 zł do 599,99 zł na terenie Polski wynosi:

 • Poczta Polska Pocztex Kurier 48 - 0 zł
 • Poczta Polska Pocztex Kurier 48 pobranie - 7,00 zł
 • Kurier DPD Standard przedpłata - 16,99 zł
 • Kurier DPD Standard pobranie - 22,99 zł
 • Paczkomaty InPost - 11,85 zł

Przesyłki za zakupy o wartości równej i powyżej 600 PLN dostarczamy wyłącznie za pomocą firmy kurierskiej DPD.

Koszt dostarczenia towaru o wartości równej i powyżej 3000 PLN na terenie Polski wynosi:

 • Kurier UPS Standard przedpłata (przelew, przelew błyskawiczny, karta kredytowa) - 0 zł
 • Kurier UPS Standard pobranie - 6,00 zł
pixel