TrueDetect 3D - czyli sprzątanie takie jak nigdy!

2022-01-31
TrueDetect 3D - czyli sprzątanie takie jak nigdy!

Roboty odkurzacze nie są już taką sensacją, jak jeszcze kilka lat temu, gdy dopiero, co debiutowały na rynku. Aktualnie są nie tylko łatwiej dostępne, ale i tańsze. Jednocześnie te urządzenia są stale ulepszane, zapewniając jeszcze więcej funkcjonalności, co przekłada się na wyjątkową skuteczność sprzątania. Jednym z nowocześniejszych rozwiązań jest nawigacja laserowa TrueDetect 3D dostępna w robocie hybrydowym Ecovacs Deebot T9+. Dowiedzmy się więcej o tym nowoczesnym modelu!

Koniec ze żmudnym, zajmującym sprzątaniem - postaw na robota sprzątającego!

Roboty sprzątające zmieniły sposób, w jaki dbamy o mieszkania i domy. Dawniej, żeby utrzymać je w czystości, trzeba było poświęcić na te zadania wiele czasu, męcząc się przy tym niemiłosiernie. Wraz z pojawieniem się nowoczesnych robotów wszystko się zmieniło, bo te żmudne czynności przestały być naszą udręką. Teraz za odkurzanie, mycie podłóg, okien, czy prasowanie koszul odpowiadają specjalnie zaprogramowane roboty. Dzięki ich popularności i coraz większej powszechności są dostępne praktycznie dla każdego, bo wiele modeli można już kupić za mniej niż tysiąc złotych!

Jednocześnie zauważalny jest trend ich unowocześniania, żeby jeszcze skuteczniej radziły sobie ze swoimi zadaniami. Prym wiedzie tu firma Ecovacs i seria jej robotów - Deebot T9+. Prawdziwie rewolucyjnym rozwiązaniem jest tu szczególnie nawigacja TruDetect 3D. Dowiedzmy się o niej więcej i zapoznajmy się też z innymi możliwościami tego wyjątkowego modelu!

Zobacz, jakie ogromne możliwości zapewnia Ecovacs Deebot T9+!

Ecovacs Deebot T9 to zupełnie nowy, jeszcze lepszy komfort podczas sprzątania domu. Wbudowany odświeżacz powietrza i mop wibracyjny OZMO PRO 2.0 dokładnie oczyszcza wszystkie podłogi, sprawiając, że lśnią jak nowe. Duża moc ssania zapewnia, że żadne zanieczyszczenia nie pozostaną na podłodze, wszystkie, co do jednego, małe i duże, zostaną zebrane. Akumulator Li-lon pozwala na długą pracę, więc niezależnie od powierzchni będziemy zadowoleni z rezultatów sprzątania. Robot jest “naszpikowany” wieloma zaawansowanymi funkcjami i inteligentnymi czujnikami, które gwarantują wydajność, ale i pewność, że robot, np. nie spadnie ze schodów.

Urządzenie zostało tak zaprogramowane, by automatycznie dostosować moc do powierzchni. W efektywnej pracy pomaga mu technologia skanowania z obsługą mapowania wielopoziomowego. Robotem można sterować zdalnie poprzez aplikację mobilną, za pośrednictwem której można też przełączać się między widokami 2D i 3D. Warto też wspomnieć o samoopróżniające się stacji na odpady.

Ogromna siła nawigacji, czyli TrueDetect 3D

Jak wspomnieliśmy, robot odkurzacz Deebot T9 jest wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Prym tu wiedzie TrueDetect 3D, nawigacja, która współpracuje z TrueMapping 2.0. Dzięki nim urządzenie w każdej chwili wykrywa przeszkodę i sprawnie bez żadnych problemów ją omija. Jak to możliwe? TrueDetect to nowatorskie podejście do nawigacji, jedyny w swoim rodzaju mechanizm działający na zasadzie wykorzystania światła strukturalnego i algorytmu skanowania 3D otoczenia. Pozwala to urządzeniu na bezbłędne rozpoznanie otoczenia i rejestrację nawet najmniejszych przeszkód w przestrzeni. To w konsekwencji pozwala maszynie ominąć nawet bardzo cienkie nogi krzeseł, najdrobniejsze przedmioty czy wąskie przestrzenie. Ale to nie wszystko - robot Deebot T9+ wykazuje lepszą zdolność rozpoznawania ciemnych powierzchni.

Wyjątkowe możliwości Ecovacs Deebot T9+ - poznaj je!

Jak widać, TrueDetect to wspaniałe nowatorskie rozwiązanie, ale model Ecovacs Deebot T9+ to oczywiście dużo więcej. Wspomnieliśmy już o tym w jednym z pierwszych akapitów - teraz opiszmy dokładniej te funkcjonalności.

  • Automatyczna samoopróżniająca się stacja plus stacja ładująco-czyszcząca to niezwykle ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu zapomnimy o opróżnianiu worka na śmieci. A co więcej, doskonale wykonana konstrukcja zapobiega przedostaniu się kurzu i brudu z powrotem do otoczenia. Gdy tylko nadejdzie czas wymiany worka, wskaźnik na stacji nas o tym poinformuje.
  • Wysoka moc ssania, która została podwojona (do 3000 Pa) w porównaniu do Deebot T8. Dzięki niemu mamy pewność, że robot odkurzacz usunie każdy brud, radząc sobie doskonale z najmniejszymi drobinkami kurzu, i to niezależnie od tego, czy odkurzane są powierzchnie twarde, czy dywanowe.
  • Wbudowany odświeżacz powietrza, co ma szczególnie znaczenie, gdy mamy w domu zwierzaki i poza usunięciem sierści chcemy też zniwelować jej zapach. Wbudowany w robota sprzątającego odświeżacz powietrza pozostawi długotrwałą świeżość w całym domu.
  • Funkcja wykrywania dywanów, dzięki czemu, gdy tylko robot wyczuje, że jest na dywanie, zwiększy moc ssania, żeby zapewnić maksymalną skuteczność czyszczenia.
  • System mopowania OZMO PRO 2.0 zapewnia jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie energii, zwiększając jednocześnie ciśnienie ssania. Robot nie tylko wydajnie odkurza i wyciera, ale też wykorzystuje elektrycznie napędzaną tarczę czyszczącą, jaka usuwa największe i najbardziej oporne zabrudzenia.
  • Inteligentne czujniki, które pozwalają temu nowoczesnemu urządzeniu sprzątającemu bezproblemowo poruszać się po domu, zapobiegając kolizjom z meblami i upadkom z podwyższonych miejsc, jak schody.
  • Aplikacja mobilna ECOVACS HOME umożliwia kontrolowanie robota z dowolnego miejsca, dzięki czemu zawsze wiemy, jakie są postępy prac. W każdym momencie zarządzamy robotem, aby wykonywał właściwe zadania.

Ecovacs Deebot T9+ z takimi rewelacyjnymi funkcjami jak TrueDetect 3D to gwarancja, że podłogi zostaną wyczyszczone idealnie, na błysk.

pixel