Roboty odkurzacze iLife - co oferują?

2020-08-19
Roboty odkurzacze iLife - co oferują?

Za co Polacy pokochali roboty sprzątające?

Odkurzanie to jedno z tych zadań, do którego ciężko się zmusić, lecz jest niezbędne, by w mieszkaniu panował porządek. Wystarczy trochę zaniedbać to zajęcie, aby szybko w każdym pomieszczeniu dominującą rolę zaczęły odgrywać nieproszeni goście - kurz, pył, roztocza. Ma to szczególnie znaczenie w mieszkaniach alergików, dla których obecność tych zanieczyszczeń jest najgorsza, bo powoduje nieprzyjemne objawy jak kaszel, katar, duszności itd.

Od kiedy pojawiły się roboty odkurzacze łatwiej zatroszczyć się o czystość w domu, gdyż te niepozorne urządzenia zadbają się o czystość podłóg, usuwając z nich wszystkie, nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Roboty sprzątające radzą sobie doskonale praktycznie na wszystkich powierzchniach, bez problemu dostając się do trudno dostępnych miejsc - pod łóżka i meble. To urządzenia uniwersalne, przystosowane do każdych warunków. Nie potrzebują naszej pomocy, gdyż są zaawansowane technologicznie, wyposażone w zdalne sterowanie, więc można je uruchomić nawet wtedy, gdy jesteśmy poza domem. A co równie ważne, cechuje je cicha praca oraz energooszczędność.

Jak widać, nie dziwi, że są dziś tak popularne, na co wpływa ich większa dostępność, bo są tańsze niż jeszcze kilka lat wcześniej. Ten czynnik jest oczywiście ważny, zwłaszcza gdy w okazyjnej cenie możemy kupić perfekcyjnie wykonany, naszpikowany rozwiązaniami technologicznymi i bardzo łatwy w obsłudze model. Takie roboty odkurzacze dostarcza marka iLife!

Roboty iLife - czym się charakteryzują?

Roboty odkurzacze iLife to wysokiej klasy urządzenia do sprzątania powierzchni w mieszkaniu, cechujące się niewielkim, kompaktowym rozmiarem, wyjątkowej urody designem i zaawansowaniem technologicznym, zwiększającym efektywność codziennych porządków. Wszystkie roboty iLife zostały wyposażone w 3-stopniowy system czyszczenia i specjalnie zaprojektowaną turboszczotkę z włosia o kształcie podwójnej litery V. Jej konstrukcja zapobiega nawijanu się włosów i sierści.

W każdym modelu zastosowano solidny akumulator litowo-jonowy działający przez wiele godzin. Gdy bateria się rozładuje, nic nie musimy robić, bo robot samodzielnie skieruje się do stacji dokującej, żeby posilić się energią. Na uwagę zasługują też czujniki, dzięki którym nie ma obawy, że robot zderzy się z meblami i innymi przedmiotami podczas sprzątania. Poznajmy ich wszystkie możliwości na wybranym przykładzie - bardzo cenionym iLife A7.

ILife A7 - co potrafi?

  • Robot sprzątający iLife A7 to jeden z chętniej wybieranych robotów z rodziny iLife. Sterowany za pomocą aplikacji, dzięki czemu jego obsługa jest banalnie prosta. Wystarczy połączenie z siecią Wi-Fi, by włączać i wyłączyć urądzenia, sterować nim na wszystkie strony - do przodu, tyłu, na boki, ustawiać harmonogram i tryby pracy, czy sprawdzać na bieżąco, jaki jest stan zużycia akcesoriów. Aplikacja pozwoli też szybko odnaleźć robota, gdy zniknie nam z zasięgu wzroku.
  • Robot sprzątający iLife A7 zapewnia maksymalną efektywność za sprawą systemu czyszczenia CyclonePower i technologii planowania porządków. Pomagają w tym niezawodne czyszczące elementy: szczotki boczne obracające się z prędkością 170 obrotów na minutę i wymienne szczotki centralne. Pierwsza z nich - z włosiem zbiera wszelkie zanieczyszczenia z dywanów i wykładzin, druga - silikonowa - oczyszcza podłogi twarde (parkiet, panele, kafelki itp.). Szczotka centralna została tak zaprojektowana, by nie tracić przyczepności podczas pracy, dzięki czemu może utrzymać bliższy kontakt z podłożem, dokładnie je oczyszczając.
  • Na uwagę zasługuje duża siła ssąca urządzenia. Wynika to z tego, że robot iLife A7 zaprojektowano w zgodzie z zasadami aerodynamiki. Kanał powietrzny wykazuje maksymalną szczelność, nie występuje więc tu opór powietrza, siła ssąca jest za to maksymalna. Sprzęt został wyposażony w bardzo duży zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 600 ml, co zapewnia rzadsze opróżnianie.
  • Zachwycają też wysokowydajne filtry zatrzymujące najmniejsze drobinki kurzu i drobnoustrojów. Zawsze przed zaplanowaniem trasy (a także w czasie odkurzania) robot odkurzacz wyznacza strefy czyszczenia w czasie rzeczywistym, dopasowując sposób sprzątania. Nie ma dla niego problemu, by dotrzeć w każde miejsce, ponieważ jest bardzo niski (ma zaledwie 7,6 cm), więc dostanie się wszędzie - nawet w te najbardziej trudno dostępne (np. pod meblami). Niezwykle ważną rolę odgrywają tu również system czujników OBS, które odpowiednio wcześniej wykrywają przeszkody, zapobiegając też upadkowi ze schodów.

Jeśli więc planujemy zakup robota sprzątającego, warto wziąć pod uwagę modele marki iLife. Zapewnią to, co najważniejsze - zatroszczą się o czystość podłóg, idealnie usuwając z nich wszelkie zanieczyszczenia. Co równie istotne - są łatwe w obsłudze, wydajne i wykonane z jakościowych materiałów, co zapewnia trwałość na lata.

pixel