Propozycje prezentów na Święta 2021. Co polecamy?

2021-12-01
Propozycje prezentów na Święta 2021. Co polecamy?

Gdy kompletujemy prezenty świąteczne dla bliskich, niejednokrotnie będziemy zastanawiać się, czy postawić na ich użyteczność, czy jednak raczej na atrakcyjność. Obie opcje nie muszą być przeciwstawne, a udowadnia to robot sprzątający, który znakomicie nadaje się na prezent. Z racji na nowoczesny, estetyczny design będzie zachwycał futurystycznym wyglądem. Z kolei jego wszechstronne funkcje pomogą w codziennym sprzątaniu i z pewnością będą bardzo przydatne. Jaki robot sprzątający na prezent?

Robot sprzątający – uniwersalny podarunek

Nowoczesne urządzenie, które wspiera w zachowaniu czystości nadadzą się na prezent dla każdego, niezależnie od wieku. Z racji na prostotę obsługi zachwycą się nim również osoby nie mające na co dzień styczności z technologią. Funkcjonalność robotów sprzątających podbije serca wszystkich osób, które narzekają na brak czasu. W końcu to automat będzie sprzątał za nich. Robot sprzątający sprawdzi się wszędzie. Docenią go emeryci, posiadacze zwierząt domowych, rodziny z dziećmi, zapracowane single, młode pary. To trafiony prezent dla wszystkich. Ważne, aby spośród dostępnej na rynku palety ofert wybrać modele najbardziej dostosowane do potrzeb ewentualnych obdarowanych. Jak wybrać robot sprzątający na prezent?

Robot do mieszkania: Xiaomi

Jego zaletą jest nie tylko konkurencyjna cena, ale przede wszystkim szeroki wachlarz możliwości. Robot sprzątający jest dedykowany sprzątaniu niedużych powierzchni, jak kilku pokojowych mieszkań. Z tej racji znakomicie nadaje się na trafiony prezent. Podstawową zaletą robota sprzątającego Xiaomi jest możliwość pracy w dwóch trybach: odkurzania i mopowania. Dzięki temu można łatwo posprzątać i umyć podłogi. Wbudowane czujniki ochraniają przed kolizją z meblami lub drzwiami, pomagają również wyczyścić powierzchnie pod szafami, czy łóżkami. Za sterowanie odpowiada prosta aplikacja na smartfon. Kolejna zaletą urządzeń Xiaomi jest ich niewielki rozmiar. Łatwo zmieszczą się nie tylko pod choinką, ale również później w szafie obdarowanego. Polecamy!

Robot do dużego domu: EOLO

Jeżeli jedna z osób, którą zamierzasz obdarować, mieszka w dużym domu, z pewnością ucieszy się z robota sprzątającego. Do czyszczenia większych powierzchni idealny jest odkurzacz parowy od EOLO. O jego sile decyduje użycie pary wodne, generowanej przez urządzenie. Dzięki robotowi bez problemu usuniemy nawet zasiedziały brud. Działa nawet w pionie, co pozwala łatwo czyścić także okna, grzejniki, firanki. Odkurzacz parowy pokaże co potrafi zwłaszcza tam, gdzie do sprzątania jest naprawdę spora powierzchnia. Ucieszą się z niego również alergicy, bo zastosowane filtry i duża siła ssąca niemal całkowicie wyeliminują roztocza, pył i bakterie.

Do mycia auta: myjka ciśnieniowa

Oto wyśmienity prezent dla wszystkich zmotoryzowanych lub posiadaczy domów z ogrodem. Dzięki użyciu wysokiego ciśnienia, robot pomaga skutecznie i sprawnie umyć samochody, elewacje, ogrodzenia, rowery, baseny i wiele innych. Myjka ciśnieniowa EOLO zdecydowanie dominuje nad tradycyjnymi rozwiązaniami, jak np., wąż ogrodowy. Poziomem ciśnienia można łatwo sterować, a do myjki wlać zarówno zimną i gorącą wodę. Pozwala to zaoszczędzić planecie nadużycia detergentu, a jednocześnie uzyskać znakomite efekty. Z myjką ciśnieniową łatwo przywróci się czystość nawet zapuszczonych miejsc. Dociera tam za pomocą załączonej lancy. Z powodzeniem można ją zastosować jako zraszacz w ogrodzie. Ze względu na wszechstronność zastosowań, to znakomity robot sprzątający na prezent.

Wydajny robot sprzątający: Ecovacs

Oto propozycja dla tych, którzy lubią utrzymywać w domu nieskazitelną czystość. Hybrydowy robot sprzątający Ecovacs łączy zalety odkurzacza i mopa. Jest wyposażony w wiele różnych trybów pracy, które uruchamia się za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Jednak najważniejsze są zastosowane tutaj dobrodziejstwa technologii. Robota wystarczy tylko uruchomić, bo z racji na wbudowane czujniki umie sam znaleźć brud. System mapowania pomieszczenia umożliwia wybór najbardziej ergonomicznych tras czyszczenia, bez kolizji z elementami umeblowania. W aplikacji można układać harmonogramy czyszczenia. Inteligentne urządzenie będzie znakomitą propozycją na prezent dla młodych par lub zapracowanych singli.

Robot dla wymagających: Roomba

Połączenie imponującej mocy, futurystycznej technologii i rewelacyjnego designu. Właściwie poza umiejętnością włączania urządzenia nie trzeba go w ogóle obsługiwać. On naprawdę wysprząta za nas. Za jego niesamowitą skuteczność odpowiada zaawansowane oprogramowanie. To nie tylko zdolność mapowania pomieszczenia, automatyczne wykrywanie brudu, poruszanie się po krawędziach, ale także pokonywanie progów, czy możliwość programowania godzin sprzątania. Wystarczy zaplanować odkurzanie i wyjść z domu, by wrócić do domu pachnącego świeżością. Jedyną wadą urządzenia jest stosunkowo wysoki próg cenowy. Jeżeli jednak chcemy sprawić wartościowy podarunek dla kogoś naprawdę bliskiego, robot Roomba nie ma sobie równych.

pixel