Pierwsza w Polsce nowoczesna wypożyczalnia robotów

2018-02-23
Pierwsza w Polsce nowoczesna wypożyczalnia robotów

Jak znaleźć wypożyczalnię robotów?

Pierwszą w Polsce wypożyczalnie online znajdziesz na stronie www.superrobot.com.pl. W naszym outlecie dostępna jest oferta produktów z naszego asortymentu, które można wypożyczyć.  Od dziś wprowadziliśmy innowacyjną na polskim rynku usługę "Wypożycz robota ON-LINE", aby ułatwić decyzję, czy robot spełni Twoje oczekiwania. Ponadto w sytuacji, gdy masz niewiele czasu aby doprowadzić na błysk swoje mieszkanie... gwarancja satysfakcji!


Mop

Jak wybrać robota idealnego dla mnie?

Każdy klient ma pewne wątpliwości wybierając dla siebie konkretny model robota czy to do odkurzania, mycia podłogi, mycia okien, prasowania koszulkoszenia trawy itp.

Od teraz zanim zostaniesz posiadaczem robota w swoim domu czy biurze będziesz mógł najpierw wypróbować robota i przekonać się, że właśnie ten model radzi sobie
u Ciebie najlepiej. Wystarczy, że przejdziesz do naszej wypożyczalni ON-LINE (przycisk umieszczony jest pod każdym naszym produktem ) i wybierzesz dla siebie dogodny termin dostawy kurierem lub wskażesz odbiór osobisty w naszych specjalistycznych sklepach. Co jest bardzo ważne klient, który wypożyczy robota a następnie zakupi u nas konkretny model nie poniesie żadnych kosztów (koszty wypożyczenia zostaną zaliczone na poczet zakupu). 

Roboty do sprzątania

Jak dokonać rezerwacji?

Wystarczy wejść w produkt, który chcemy wypożyczyć i dokonać rezerwacji. Następnie określamy termin użytkowania, możemy dobrać opcje dodatkowe z dostępnej oferty i dokonujemy płatności. Benefity płynące z dokonania wcześniej rezerwacji, w przypadku przedpłaty, to 10% zniżki. Wymagana kaucja zwrotna.

Zapraszamy do wypożyczania i testowania w swoim domu.

pixel