Odkurzacze Mamibot - czy warto?

2021-06-10
Odkurzacze Mamibot - czy warto?

Sprzątanie nie należy do ulubionych zajęć, ale w pewien sposób jesteśmy na nie skazani, jeśli chcemy zachować porządek w domu. Można oczywiście wynająć ekipę sprzątającą, lecz to wiąże się z niemałymi kosztami. Są też inne sposoby, aby sobie ulżyć, a jednym z nich jest zakup robota odkurzacza. I wcale, tak jak to było dawniej, nie potrzeba na ten cel dużych środków. Potwierdzeniem niezawodne, nowoczesne i na każdą kieszeń roboty odkurzacze Mamibot. Dlaczego warto zainwestować w model tej marki?

Co zamiast odkurzania?

Lepiej nie liczyć, jak wiele godzin w trakcie roku przeznaczamy na sprzątanie, bo zebrałaby się z tego pokaźna suma. Zdecydowanie najwięcej czasu jednak tracimy na odkurzanie, niezależnie od tego, jakie mamy podłogi w domu. Kurz zbiera się wszędzie, w każdym zakamarku, a gdy jest go zbyt dużo, to zaczyna się unosić przy byle podmuchu. Jeśli nie zadbamy o regularne odkurzanie, to kurz i zanieczyszczenia szybko zaczną uprzykrzać nam życie. Co zrobić, jeśli nie znosimy odkurzać?

Idealnym rozwiązaniem jest zainwestowanie w robota sprzątającego, który zwolni nas z przykrego obowiązku, jakim jest utrzymanie podłóg w idealnym stanie. Coraz więcej osób decyduje się na kupno tego nowatorskiego urządzenia, szczególnie że jego cena nie odstrasza, jak jeszcze to było kilka lat temu. Obecnie to sprzęt praktycznie na każdą kieszeń. Zobaczmy, jak to wygląda na przykładzie odkurzaczy Mamibot. Dlaczego warto w niego zainwestować? Czym się charakteryzuje? Jakie modele są warte uwagi?

Mamibot - co potrafi ta maszyna sprzątająca?

Mamibot to seria urządzeń skutecznie radzących sobie z czyszczeniem podłóg. Usuwają wszelkie zanieczyszczenia, jak kurz, drobinki piasku czy sierść zwierząt. Roboty sprzątające Mamibot to nie tylko odkurzanie, gdyż większość modeli została wyposażona w funkcje mycia i woskowania podłogi. Roboty odkurzacze Mamibot jako jedyne na rynku posiadają opatentowany aktywny system sprzątania na mokro. Składa się z kilku elementów - ściereczek wielokrotnego użytku z mikrofibry, pojemnika na wodę i detergentu, co zapewnia kompleksowe czyszczenie podłogi.

Co ważne, odkurzacze Mamibot pracują bardzo długo na jednym ładowaniu - w zależności od modelu ten czas wynosi od 60 do 120 minut. Pozwala to na posprzątanie nawet do 200m2 powierzchni. Są bardzo inteligentne - same potrafią wybrać odpowiedni algorytm, dopasowując go w ten sposób, by sprzątanie było jak najbardziej efektywne.

Mamibot Prevac - poznajmy się!

Przekonajmy się o tym na przykładzie jednego z modeli - Mamibot Prevac. To robot sprzątający 2w1, który odkurza i mopuje. Poradzi sobie z usuwaniem dużej ilości zanieczyszczeń, bo został wyposażony w 2 pojemniki zbierające kurz z podłóg. Trafia on w całości do pierwszego z nich (o pojemności 600 ml), w drugim zaś jest zarówno komora na kurz (300 ml), jak i na wodę z płynem (300 ml), która trafia tu podczas mopowania podłogi.

  • Odkurzacz Mamibot Prevac jest niezwykle efektywny, co zapewnia system podwójnych wałków szczotki głównej. Dzięki temu, że rotują do wewnątrz, gwarantują jeszcze lepsze właściwości sprzątania nawet najdrobniejszego pyłu z podłogi.
  • Obsługa odkurzacza Mamibot Prevac jest niezwykle łatwa oraz intuicyjna, bo robotem steruje się bezproblemowo za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki niej sprawnie ustawimy harmonogram sprzątania oraz uruchomimy sprzęt nawet, jak będziemy poza domem. Aplikacja została zaprojektowana, by efektywnie działać zarówno na smartfonach z systemem Android, jak i iOS.
  • Na uwagę zasługuje algorytm zig-zag. Co to takiego? To nowoczesny procesor sterujący, który pozwala na równoległe sprzątanie, co zwiększa efektywność robota sprzątającego nawet o 60%!
  • Robot sprzątający Prevac doskonale odnajduje się w terenie, za co odpowiada nawigacja żyroskopowa. Urządzenia samo dopasowuje tryb nawigacyjny, co pozwala zwiększyć dokładność oraz skuteczność sprzątania.
  • Odkurzacz Mamibot Grey został wyposażony w duży pojemnik na brud oraz skuteczną technologię filtrowania.
  • Gdy się rozładuje, wraca do stacji dokującej, by “posilić” się energią. Jak już to zrobi, powraca do miejsca, gdzie przerwał sprzątanie, by je kontynuować.
  • Robot odkurzacz został tak zaprojektowany, aby poradzić sobie w trudnych warunkach - z łatwością więc pokonuje nawet dwucentymetrowe przeszkody. A dzięki czujnikom przeciwupadkowym nie ma ryzyka, że urządzenie spadnie ze schodów.

Nie ulega wątpliwości, że warto zainwestować w odkurzacz marki Mamibot, by ułatwić sobie sprzątanie mieszkania, mając pewność, że podłogi będą nieskazitelnie czyste.

pixel