Nowy mop elektryczny Xiaomi dostępny w naszym sklepie

2018-02-11
Nowy mop elektryczny Xiaomi dostępny w naszym sklepie

Wprowadzamy nowość, ręczny elektryczny mop z firmy Xiaomi

Wspaniałe uzupełnienie Twojego robota odkurzającego.

Znana z niezwykłej jakości w stosunku do ceny marka Xiaomi znowu mile Was zaskoczy, bardzo praktyczny i łatwy w użyciu mop akumulatorowy.

Xiaomi nie przestaje zadowalać swoich fanów gadżetami do domu. Na platformie crowdfundingowej firma ogłosiła w roku 2017 wprowadzenie na rynek nowego elektrycznego mopa. Teraz marzenie wszystkich gospodyń domowych spełniło się! Utrzymanie czystości mopa za pomocą tego mopa nie sprawi żadnych trudności Zaraz po ogłoszeniu liczba zamówień na ten gadżet dla domu wynosiosła 6000 jednostek, a to tylko zamówienia wstępne w ciągu pierwszych 28 godzin.

Mop1

Nowa funkcjonalność


Dlaczego warto zwrócić uwagę na Xiaomi Electric Mop? Ten mop jest wykonany z tworzywa sztucznego i dzięki opatentowanej technologii symuluje ręczne czyszczenie (wykonując ruchy wibracyjne z częstotliwością do 1000 razy na minutę), skuteczność czyszczenia jest również gwarantowana przez dwa moduły umieszczone w dolnej części. Ale nawet jeśli mop jest wykonany z tworzywa sztucznego, to przewyższa on konwencjonalny mop trwałością 3 razy.

Uchwyt mopa obraca się o 90 stopni, co umożliwia czyszczenie w trudno dostępnych miejscach, np. pod meblami. Główny panel jest wyposażony w latarkę LED, teraz każda drobinka kurzu pod kontrolą! Co jeszcze ważne, poziom hałasu tego mopa wynosi 68 dB, czyli nie więcej niż normalna rozmowa.


Mop2

Lepsza wydajność

Wydajność akumulatora to prawie godzinę pracy mopa, co odpowiada 4-5 czyszczeniu na powierzchni 100 metrów. Mop ma również wskaźnik naładowania, więc zawsze będziesz wiedział, kiedy musisz naładować tego elektronicznego asystenta.

W zestawie znajdują się trzy rodzaje mopów: standardowe mopy, w których są naprzemiennie miękkie i twarde włókna, ekologiczne cienkie mopy wykonana z biodegradowalnych materiałów oraz elektrostatyczny mop, który podobnie jak odkurzacz przyciąga kurz i włosy (właściciele zwierząt mogą docenić to rozwiązanie). Przy takim kompletnym zestawie kurz nie będzie miał szans! Mopy będą dostępne do sprzedaży osobno, dzięki czemu można je łatwo zmienić.

Mop3

Ale to nie wszystko! Mop ma rozpylacz cieczy, a teraz to nie tylko mop, ale i polerka do podłóg.

Mop4

Mop Xiaomi Electric jest tak wszechstronny, że można go używać do czyszczenia w samochodzie, ponieważ jest przenośny, a główna zaleta to bezprzewodowość. Teraz nie będziesz miał więcej problemów z kablami, szukania gniazd i zastanawiania się, czy wystarczy długość przewodu?

Mop

Rozpoczęcie sprzedaży elektrycznego mopa rozpoczęto 22 lipca 2017. Zapomnij o kłopotliwym czyszczeniu konwencjonalnym mopem, zrób to łatwo i szybko za pomocą nowego Mopa Xiaomi Electric.

pixel