Kochasz nosić koszule, ale nie lubisz ich prasować? Mamy na to rozwiązanie!

2022-01-13
Kochasz nosić koszule, ale nie lubisz ich prasować? Mamy na to rozwiązanie!

Nowoczesne, wyręczające nas z domowych obowiązków, urządzenia, już raczej nie są żadną sensacją. Tak ułatwiają życie i są jednocześnie tak nieinwazyjne, że szybko nas do siebie przekonały. Trend automatyzacji, który zaczął się kilka (a w niektórych krajach kilkanaście) lat temu, sprawił, że coraz ciężej sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez tej pomocy. Przyznają to nie tylko osoby, które korzystają z robotów do mycia podłóg czy okien, ale też każdy, kto kocha nosić koszule, ale nie znosi ich prasować. Z nowoczesnym robotem do prasowania nie trzeba się o to martwić!

Nowoczesne roboty dla każdego

Coraz więcej osób może sobie pozwolić na robota sprzątającego, bo tego rodzaju urządzenia dostępne są praktycznie na każdą kieszeń. To już nie te czasy, gdy nie było zbyt dużego wyboru i trzeba było przygotować kilka tysięcy na zakup takiego sprzętu. Obecnie nie tylko najbogatsi mogą kupić robota sprzątającego w rozsądnej cenie. A co najważniejsze, jakość tańszych modeli wcale nie jest najgorsza. Po prostu, tego typu roboty mają mniej funkcji czyszczenia czy krótszy czas czyszczenia. Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ taki trend coraz większej dostępności dla każdego widać w przypadku robotów do prasowania ubrań. W przeszłości tak zaawansowane maszyny były tylko w profesjonalnych pralniach, jednak dzisiaj nie musimy zostawiać tam koszuli, aby prezentowała się ona nienagannie.

Dlaczego warto zainwestować w robota do prasowania?

Roboty do prasowania to nowoczesne rozwiązanie dla każdego, kto często nosi koszule, ale - co nie dziwi - nie znosi ich prasować. Dzięki prostej obsłudze maszyny każdy poradzi sobie z uruchomieniem i wyborem odpowiednich trybów pracy. Konstrukcja manekina jest zaprojektowana w ten sposób, żeby nie było żadnych problemów z nałożeniem na niego wilgotnego ubrania. Wystarczy to zrobić i przypiąć go klipsami. I już, włączamy robota, który za pomocą strumienia gorącego powietrza wysuszy i wyprasuje koszulę. Po takim zabiegu ubranie prezentuje się jak nowe!

Robot do prasowania z jednej strony działa niezwykle efektywnie, błyskawicznie doprowadzając koszule do idealnego staniu, z drugiej zaś troszczy się o to, by tkanina nie uległa uszkodzeniu. Działa delikatnie, minimalizując wybłyszczenie materiału (jak to bywa podczas stosowania tradycyjnego żelazka). Co równie ważne, omawiany sprzęt radzi sobie doskonale z każdym typem materiału, docierając do trudno dostępnych miejsc, jak mankiety czy kołnierzyki.

To oczywiście nie wszystkie możliwości nowoczesnych robotów, bo zapewniają więcej praktycznych funkcji, na przykład przewietrzanie kurtek, żakietów oraz płaszczy. Dzięki temu, że suszą je po przemoczeniu, nie trzeba się obawiać, że utracą fason. Warto też wspomnieć o gabarytach robotów do prasowania. Przeważnie nie są to duże urządzenie, nie zajmują wiele miejsca, więc łatwo je przechowywać nawet w mieszkaniu o skromnym metrażu.

Najważniejsze korzyści z posiadania robota do prasowania. Poznaj je!

Wspomnieliśmy już o nich w niektórych fragmentach, ale warto je tu zebrać, by pokazać jeszcze raz, z jak rewelacyjnym urządzeniem mamy do czynienia i dlaczego powinniśmy pomyśleć o jego zakupie. Korzyści jest od groma.

Przede wszystkim oszczędzamy mnóstwo czasu. Przypomnijmy sobie, ile traciliśmy cennych minut, z których (w skali kilku dni) robiły się godziny potrzebne na to, by ręcznie wyprasować koszule. Z tym nowoczesnym robotem nie musimy już o tym myśleć. Kiedy on zajmuje się tym, co umie najlepiej i do czego został stworzony, czyli prasowaniem, my możemy oddać się przyjemniejszym czynnościom. Możemy po prostu słodko leniuchować, pracować lub uprawiać hobby.

Kolejną zaletą to jego niebywała dokładność. Robot jest wolny od ludzkich wad - nie kaprysi, nie ma gorszych dni, zawsze więc wykonuje swoje zadania tak samo dobrze. To zdecydowana przewaga w porównaniu do tradycyjnego prasowania, gdy nie zawsze ubranie wygląda tak, jakbyśmy chcieli. Co równie istotne, dostępne w sprzedaży modele nie tylko prasują ubrania, ale też robią dużo więcej, odświeżając je, dezynfekując i osuszając. Taka seria zabiegów to pewność czystości, schludności i elegancji, i to na długi czas.

Jak też wspominaliśmy, nie ma obawy, że delikatne tkaniny koszuli i innych ubrań zostaną zniszczone, gdyż gorące powietrze i para wodna, działając z optymalną siłą oraz intensywnością, delikatnie wygładzają, a nie gniotą prasowany materiał.

EOLO - marka warta zauważenia

Poszukując robota do zastosowań domowych, polecamy modele marki EOLO. To wysokiej klasy urządzenia włoskiej produkcji. Niezwykle proste w obsłudze, dla każdego, kto ceni sobie oszczędności: czasu i energii, a także nienaganny efekt prasowania. Większość robotów EOLO zostało wyposażonych w dwie funkcje - suszenia i prasowania. Jedno, jak i drugie zadanie wykonują bez zarzutu, szybko i bezpiecznie doprowadzając ubranie do rewelacyjnego stanu. Można używać ich do każdego typu odzieży: koszul, koszulek polo, spodni, bluzek, sukienek, marynarek we wszystkich rozmiarach. Zapewniają też odświeżenie, na przykład płaszczy po sezonie letnim. Nie niszczą tkanin, minimalizują ryzyko pojawienia się nieestetycznych śladów czy przypalenia.

Nie ulega wątpliwości, że roboty do prasowania przydają się każdemu, kto kocha nosić koszule, ale nie znosi ich prasować. Teraz już nie musi, bo z pomocą robota do prasowania ten przykry obowiązek odchodzi w niepamięć.

pixel