2017-09-06

Ecovacs Winbot W950 Robot do mycia okien już dostępny w sklepach stacjonarnych www.superrobot.com.plW naszym sklepie w Poznaniu Galeria Podolany, ul. Strzeszyńska 63 pojawiły się w stałej dostępności roboty do mycia okien marki ECOVACS Robotics.

Jest to obecnie najbardziej inteligentny robot myjący okna. Robot świetnie sprawdza się jako urzadzenie utrzymujące w stałej czystości okna w mieszkaniach, domach, firmach. Częstymi użytkownikami tych robotów są własciciele ogrodów zimowych oraz nowoczesnych domów z dużą ilością przeszkleń. 

Robot ten może również umyć kabinę prysznicową jak i lustra z ramą lub bez ramy.  Ponieważ robot został uzbrojony w wysokiej klasy oprogramowanie oraz czujniki
może on inteligentnie obliczać swoją drogę pracy. Jeśli okno jest wysokie i wąskie robot automatycznie wybierze program "N", jeśli natomiast okno jest bardzo szerokie i niskie wówczas lepiej sprawdzi się program "Z".

W naszym sklepie SUPERROBOT w Poznaniu do dyspozycji naszych klientów jest robot testowy, który można wypożyczyć na kilka dni aby samemu przekonać się o przydatności naszego robota w domu lub biurze.  

Zapraszamypixel