Czyszczenie powierzchni w sklepach czy zakładach pracy. Wybierz produkty EOLO

2020-03-02
Czyszczenie powierzchni w sklepach czy zakładach pracy. Wybierz produkty EOLO
Utrzymanie porządku w miejscu zamieszkania wymaga wiele czasu. Na szczęście za sprawą nowoczesnych sprzętów do sprzątania, zwłaszcza robotów odkurzaczy, te porządkowe zadania są zdecydowanie mniej zajmujące. Przyznają to również osoby odpowiedzialne za czyszczenie powierzchni w sklepach i zakładach pracy. Od tego, jak się przyłożą do swojej pracy, zależy nie tylko komfort pracowników, ale również ich zdrowie. Unoszące się w powietrzu szkodliwe substancje mogą być źródłem wielu niebezpiecznych dolegliwości. Na szczęście, mając do dyspozycji produkty EOLO, poradzimy sobie ze swoimi porządkowymi obowiązkami doskonale!

Wszystkie sklepy i zakłady pracy mają tę samą cechę wspólną - mocno zabrudzone powierzchnie. W każdym z tych miejsc, niezależnie od tego, jakiego rodzaju odbywa się tam sprzedaż czy produkcja, przebywa wielu ludzi. Jedni przychodzą, drudzy odchodzą, ale efektem tego intensywnego ruchu są pozostawione na podłodze zanieczyszczenia. Jest ich tak dużo, że regularnie trzeba je czyścić, w czym wymiernie pomagają profesjonalne odkurzacze przemysłowe EOLO.

Odkurzacz przemysłowy EOLO - czym różni się od zwykłego?

Na pozór niczym, zwłaszcza że zasada działania jest taka sama. Odkurzacz przemysłowy tak samo, jak standardowy (niezależnie, czy mówimy o nowoczesnych odkurzaczach robotach, czy modelach tradycyjnych) ma pochłaniać spotykane na drodze zanieczyszczenia. Na tym jednak podobieństwa się kończą, gdyż do czynienia mamy tu z zupełnie inną - mówiąc metaforycznie - kategorią wagową. 

Zwykłe, domowe przeznaczone są do usuwania niedużych nieczystości jak kurz, sierść i pyłki, przemysłowe zaś radzą sobie z bardziej uporczywymi, ale i niebezpiecznymi substancjami. Dlatego też za pomocą odkurzacza przemysłowego EOLO sprzątniemy to wszystko, z czym na pewno nie poradzi sobie zwykły odkurzacz. Mowa tu o takim specyficznym rodzaju brudu jak liczne, ostre drobinki, farby, lakiery, pleśń czy pył budowlany.

Jaki wybrać?

Przed kupnem powinniśmy zwrócić uwagę na klasę odkurzacza - L, M lub H. To od niej zależy, do jakich zadań nadaje się odkurzacz. W większości sytuacji wystarczają odkurzacze oznaczone literą L, ponieważ doskonale radzą sobie z większością zanieczyszczeń, szczególnie pyłami i drobnym kruszywem. Idealne do sklepów, warsztatów stolarskich i zakładów, gdzie obrabia się tworzywa sztuczne. Klasa M to seria odkurzaczy do większych zabrudzeń, zwłaszcza do usuwania odpadów budowlanych - farb i gipsu. Najbardziej zaawansowane są zaś odkurzacze przemysłowe o klasie H, gdyż są przeznaczone do miejsc, w których gromadzą się najniebezpieczniejsze zabrudzenia chemiczne typu azbest, ołów itp.

Rekomendowane modele - poznajmy warte uwagi!

  • Odkurzacz parowy EOLO MOTOR VAPOR LP04 RATo
Profesjonalne urządzenie sprzątające wyposażone w miedziany kocioł poradzi sobie z różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Energooszczędny, z silnikiem o wysokiej mocy ssania i odpornym na osad opornikiem przeznaczony jest do zadań specjalnych. Sprawdza się zarówno w zastosowaniach prywatnych, jak profesjonalnych, znajdując swoje miejsce wszędzie tam, gdzie potrzeba mycia i głębokiej sanityzacji przestrzeni, powierzchni oraz przedmiotów. Jego największą mocą jest para pozwalająca usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia - silnie przylegających substancji, tłuszczu, bakterii, grzybów i innych drobnoustrojów. Urządzenie wykazuje wielką moc sprzątającą (przy jednoczesnym niskim zużyciu energii elektrycznej), za co odpowiada dwufazowy silnik ECOPOWER. Na uwagę zasługuje również zaawansowany system filtracyjny pozwalający użytkować go przynajmniej 1000 godzin, nim konieczna będzie wymiana. Idealny w zastosowaniach domowych i w miejscu pracy - hotelach, salonach fryzjerskich, gabinetach lekarskich, cukierniach, piekarniach i wielu, wielu innych.

  • EOLO Motor Vapor LP06 RA
To produkowany we Włoszech w pełni profesjonalny system czyszczenia parą z funkcją odkurzacza, radzący sobie z usuwanie płynów i cząstek stałych. Urządzenie wyposażone jest w generator pary, który pozwala na jednoczesne produkowane pary i odkurzanie. Dzięki zastosowaniu w nim 5 wytrzymałych kółek z łatwością się nim operuje po różnych powierzchniach. Jeśli tylko chcemy, możemy go rozłożyć, zyskując dwie niezależne części: generator pary oraz odkurzacz. Brud trafia do pojemnika wykonanego ze stali nierdzewnej. Dostępność szerokiego wyboru akcesoriów umożliwia czyszczenia różnorodnych - dużych i małych - powierzchni: sanitariatów, firan, foteli czy zewnętrznych oraz wewnętrznych części samochodu.

  • EOLO MOTOR ONE LP32 H200 INOX GT
EOLO MOTOR ONE, jak również inne odkurzacze z tej serii, wyposażono w silnik z wysokowydajnymi systemami filtracyjnymi. Są specjalnie zaprojektowane, żeby sprawowały się jak najlepiej. Urządzenie cechuje się ponadto prostotą użytkowania, wysoką trwałością i niskim zużyciem energii. Usuwa drobne ciała stałe, kurz i płyny, jak również trudniejsze i niebezpieczniejsze toksyczne substancje typu azbest. Za wysoką efektywność pracy odpowiadają dwa czynniki - system filtrujący i potężna siła ssąca, która jest możliwa dzięki zastosowaniu wyjątkowych silników typu by-pass. 

Z tak profesjonalnym sprzętem możemy być pewni, że poradzimy sobie ze wszystkimi, nawet najbardziej uporczywymi, zanieczyszczeniami!
pixel