Robot odkurzacz myjący iRobot Scooba 450 + Hobot 188

 • Robot odkurzacz myjący iRobot Scooba 450 + Hobot 188
 • Robot odkurzacz myjący iRobot Scooba 450 + Hobot 188
 • Robot myjący I-Robot SCOOBA 450
 • Robot do mycia okien HOBOT 188
Hersteller: IROBOT
Produktcode: ZES001
931,52 €
/ szt.
Sie sparen 1.58% (14.91), wenn Sie im Set kaufen.

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home 14 days.
Show details
14 days for a return
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

 

Prestiżowa nagroda reddot przyznana dla produktu Nagroda Produkt Roku 2014 przyznana przez Komputer Świat Znaj Jakości KidZone przyznany marce iRobot

Mycie podłóg nie odbywa się tak często jak powinno. iRobot Scooba 450 jest jedynym robotem, który myje podłogi za Ciebie. Scooba 450 przygotowuje podłogę, zbierając luźne drobiny, zwilża ją, a następnie szoruje i osusza podłogę, czyszcząc zaschnięty brud i likwidując do 99,3% bakterii*.

Nowy rewolucyjny 3-stopniowy proces mycia podłóg Scooba z technologią zwilżania został przeprojektowany, by myć szczelne podłogi twarde trzy razy skuteczniej niż kiedykolwiek wcześniej. Po prostu nalej wody do zbiornika, dodaj płynu Scooba i naciśnij przycisk „CLEAN”. Dowody doskonałej pracy znajdziesz w zbiorniku na brudną wodę po zakończeniu cyklu pracy.

Wyposażona w technologię nawigacji iAdapt, Scooba bez wysiłku porusza się po Twoim domu, unikając dywanów, nie spadając ze schodów i omijając przeszkody. Myje każdy fragment podłogi kilkukrotnie, dla uzyskania najlepszych efektów pracy. W przeciwieństwie do mopa, iRobot Scooba myje podłogę wyłącznie przy użyciu czystej wody. Brudna woda nie trafia ponownie na podłogę. Jest kierowana do odrębnej komory zbiornika. Scooba 450 szoruje podłogę ze pomocą szczotki obracającej się z prędkością ponad 600 obrotów na minutę, usuwając nawet zaschnięty brud.

 

3-STOPNIOWY PROCES MYCIA SCOOBA

 • Dzięki nowej konstrukcji iRobot Scooba 450 myje podłogi twarde 3 razy skuteczniej niż model poprzedniej generacji.
 • Wykorzystuje czystą wodę i płyn do mycia podłóg Scooba, by usuwać do 99,3% bakterii.
 • 1-stopień - Zbiera luźne drobiny i zwilża zaschnięty brud cienką warstwą wody lub w przypadku większych zabrudzeń roztworu z użyciem płynu do mycia podłóg Scooba.
 • 2-stopień - Obracająca się z prędkością ponad 600 obrotów na minutę szczotka zmywa zaschnięty brud, w czasie gdy brudna woda zbierana jest z podłogi.
 • 3-stopień - Na koniec zbiera i zasysa brudną wodę. Jedyne co zostaje to czysta podłoga.
 • Technologia nawigacji iAdapt : Zaawansowane oprogramowanie w połączeniu z czujnikami umożliwia robotowi Scooba nawigowanie po pomieszczeniach, kilkukrotne pokrycie sprzątanej powierzchni, unikanie dywanów, przeszkód i schodów.
 • Dwukomorowy zbiornik: oddziela czystą i brudną wodę, więc Scooba 450 nigdy nie użyje do mycia podłogi brudnej wody.

 

ŁATWOŚC UŻYTKOWANIA

 • Wystarczy napełnić zbiornik i nacisnąć „CLEAN”.
 • Myje do 28 m2 w jednym cyklu.
 • Używaj robota Scooba na każdej powierzchni, na której używasz mopa. Robot doskonale pracuje na kafelkach, linoleum, szczelnych parkietach i panelach.
 • 2 tryby pracy: pełen 40 minutowy cykl przeznaczony do dużych powierzchni lub 20 minutowy cykl do mniejszych.
 • Przycisk informacyjny i komunikaty głosowe poinformują Cię o wszystkim, o czym powinieneś wiedzieć.
 • Konserwacja robota Scooba jest bardzo intuicyjna, dzięki oznaczeniu żółtym kolorem elementów eksploatacyjnych.
 • Kompatybilność z akcesoriami iRobota Roomba w tym z Wirtualną Ścianą.

 

Zestaw zawiera:

 • 1 iRobot Scooba 450
 • 1 Akumulator APS
 • 1 Wirtualna ściana
 • 1 Płyn do mycia podłóg Scooba
 • Zasilacz.
 • GWARANCJA 2 LATA

 

* Laboratoryjne testy wykazały usunięcie bakterii Escherichia coli and Staphylococcus aureus już po dwukrotnym przejeździe iRobota Scooba używającego oryginalnego płynu do mycia podłóg firmy iRobot. Indywidualne wyniki mogą się różnić.

==========================================================================================================

 

HOBOT-188 został zaprojektowany z myślą o czyszczeniu wielu rodzajów okien i szklanych powierzchni za pomocą wbudowanego silniczka próżniowego, możliwości zasysania powietrza i utrzymania się na szkle. Jednostronna budowa HOBOT-188 pozwala na użycie go na szybach grubych, podwójnie szklonych, wystawowych itp. Wbudowany UPS (System Zasilania Nieprzerwanego) zapobiega upadaniu robota z powierzchni szyby nawet przy braku zewnętrznego zasilania. Posiada także czujnik żyroskopowy i system nawigacyjny wykorzystujący sztuczną inteligencję, który kontroluje ruch robota na powierzchni szyby tak, jak autopilot. Tryb automatyczny gwarantuje, że robot wyczyści całą powierzchnię szyby dzięki algorytmowi wykrywania krawędzi oraz logice planowania trasy sterowanej przez komputer pokładowy. Może pracować w trybie automatycznym lub manualnym, łatwo programowalnym za pomocą pilota.

Hobot-188 to zarazem jedno z pierwszych zrobotyzowanych urządzeń samouczących się, jaki możemy używać powszechnie w warunkach domowych, biurach i sklepach.

 

ZALETY:

- czyści szyby okienne o dowolnych kształtach, zachowując precyzję takż przy ramie okiennej
- radzi sobie znakomicie także z dużymi szybami, np. witryny wystawowe sklepów maksymalny wymiar 6 X 5m
- może czyszcić kafelki w łazience, lustra, albo stół szklany (i nie spadnie z niego)
- posiada zabezpieczenie przed zanikiem prądu
- materiałem czyszczącym są solidne szmatki z microfibry, które można prać przed ponownym użyciem- jest łatwy w użyciu (nawet dla osób starszych)
 
 
 

 

 

 

O PRODUKCIE

Firma HOBOT Technology Inc. założona została w czerwcu 2010 przez ludzi specjalizujących się w napędach optycznych serwo, kanałach danych, aparatach cyfrowych, smartfonach oraz cyfrowej konsumenckiej technologii użytkowej wbudowanej w Windows/Linux. Skupiamy się na rozwoju automatycznych robotów do czyszczenia szyb. Opracowaliśmy cieszącą się sukcesem pierwszą generację produktu WINBOT-68, jak i drugą generację HOBOT-188. Roboty te wygrały złoty medal na IENA w Norymberdze, niemieckiej wystawie wynalazków. HOBOT pozostaje na szybie dzięki wbudowanemu silnemu silniczkowi ssącemu, zaś oba kółka czyszczące pokryte materiałem z mikro fibry obracają się czyszcząc okno. W razie braku zewnętrznego zasilania, system przerzuci się na baterię zapasową.

 

 

Jak działa Hobot 188?

 • Robot czyszczący szkło HOBOT 188 jest unikalnym nowym robotem do czyszczenia okien, tak od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Urządzenie pozostaje na szybie dzięki wbudowanemu silniczkowi ssącemu, zaś obie strony wirują czyszcząc okno. HOBOT porusza się za pomocą niewielkich ruchów, co pozwala na dokładne wyczyszczenie całego okna. Dzięki swojej„jednostronnej budowie”, HOBOT jest w stanie wyczyścić każdej grubości okno, okno podwójne, szybę wystawową, sklepową, lustro, stoły, kafelki itp. Robot jest lekki i łatwy do uruchomienia, wystarczy przyłożyć go do szyby i włączyć. Po zakończeniu czyszczenia, HOBOT 188 zatrzymuje się automatycznie. HOBOT nadaje się do wszelkich rodzajów okien, zaś jego niezależne działanie sprawia, że dobrze sprawuje się także na dużych szybach sklepów i placówek biznesowych. HOBOT 188 często znajduje zastosowanie przy czyszczeniu okien w oranżeriach.
 • Łatwo wymienny materiał z mikrofibry znajduje się na dwóch kółkach czyszczących. Materiał ten pozwala na wydajne czyszczenie. Tryb automatyczny gwarantuje, że HOBOT 188 wyczyści całą powierzchnię okna dzięki algorytmowi wykrywania krawędzi korzystającemu z zastrzeżonej komputerowej logiki planowania ścieżki. Robot ten może pracować w trybie automatycznym lub manualnym, korzystającym z poleceń pilota. HOBOT 188 korzysta z technologii sztucznej inteligencji, która wykorzystuje silny procesor obliczający ścieżkę czyszczenia, pozwalający czujnikom na wykrywanie krawędzi okna i automatycznie czyszczący całe okno. Masz wątpliwości obejrzyj wideo w zakładce Filmy.

Technologia sztucznej inteligencji

HOBOT 188 posiada silny procesor obliczający ścieżkę czyszczenia, pozwalający czujnikom na wykrywanie krawędzi okna i automatycznie czyszczący całe okno. Działa w pozycji poziomej i pionowej. Tryb automatyczny gwarantuje, że HOBOT 188 wyczyści całą powierzchnię okna dzięki algorytmowi wykrywania krawędzi korzystającemu z zastrzeżonej komputerowej logiki planowania ścieżki.


HOBOT-188 jest w stanie naśladować ludzkie zachowanie przy myciu szyby, co w szczególności przydaje się do usuwania ciężkich zabrudzeń na górze lub po drugiej stronie okna.

 

 

Wydajne czyszczenie - zbiera wszystkie cząsteczki brudu

HOBOT 188 posiada dwa kółka czyszczące pokryte materiałem z mikro fibry, zdolne do swobodnego poruszania się po szybie, jak również mocny silnik próżniowy, który zasysa kurz i usuwa zanieczyszczenia, a wszystko to składa się na doskonałą wydajność czyszczenia.

Strefa zasysania kurzu

Większość kurzu zostaje zassana przez materiał czyszczący za pomocą silniczka próżniowego. Nawet jeśli na naszym materiale z mikro fibry znajdzie się kurz, jego długie i miękkie włókna nie dopuszczą do zarysowania powierzchni szkła.Bezpieczny dla: Folia okienna Folia zabezpieczająca Szkoło odbijające światło

Ruch obrotowy

HOBOT-188 posiada dwa specjalne kółka czyszczące zamiast napędu bieżnikowego. Może swobodnie poruszać się po powierzchni szkła bez pozostawiania śladów, nawet jeśli materiał czyszczący zabrudzi się. Co więcej, nasz materiał z mikro fibry umieszczony na obu kółkach można z łatwością wymienić i umyć.

Sterowanie pilotem

Posiada 3 rodzaje trybu automatycznego i tryb manualny.

Ekonomiczny materiał czyszczący

HOBOT-188 wykorzystuje materiał czyszczący z mikro fibry, który można łatwo zdjąć, umyć i wykorzystać ponownie.

 

Działa na wielu rodzajach powierzchni :

HOBOT-188 wykorzystuje pompę wirową o wysokiej wydajności, która nawet przy obecności niewielkiego wycieku nie traci ciśnienia łatwo, co sprawia, że HOBOT-188 może poruszać się po wielu różnych powierzchniach.

 • Szyby rozpraszające
 • Szyby ornamentowe
 • Kafelki
 • Ściany
 • Podłogi
 • Stoły

 

Skuteczny i bezpieczny

HOBOT 188jest robotem do czyszczenia szkła z wbudowanym silnikiem próżniowym zdolnym do zasysania powietrza i utrzymywania urządzenia na szybie. Wbudowany UPS (Uninterrupted Power System - System Zasilania Nieprzerwanego) zapobiega upadaniu robota z powierzchni szyby nawet przy braku zewnętrznego zasilania. HOBOT 188 posiada dodatkowo:
 • Algorytm kontrolny zapobiegający upadaniu.
 • Automatycznie wykrywa przeszkody i ramy okna.
 • Silna linka zabezpieczająca ( wytrzumuje obciazenie do150Kg).

 

 

Cechy ogólne
Dominujący kolor biały
Parametry techniczne
Poziom hałasu 67 dB
Zasięg pracy 6 m
Moc 80 W
Parametry fizyczne
Wysokość 30 cm
Szerokość 15 cm
Głębokość 12 cm
Waga 930 kg
Gwarancja
Gwarancja podstawowa 24 mies.
Kundenrezensionen
Frage zum Produkt stellen:

Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten.

Felder mit einem Stern gekennzeichneten Felder sind Pflicht
pixel